Teraz jest środa, 24 kwietnia 2019, 14:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
 jaka kamera do 6000zl 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Re: jaka kamera do 6000zl
Jeśli masz budżet 6000 zł na kamerę to w tej kwocie spokojnie kupisz już Sony NX5. Kamera fajna, na karty pamięci więc i wygoda z tym jest. Ja swoją kupiłem za 5500 zł z przebiegiem 430 godzin.

poniedziałek, 8 grudnia 2014, 08:57
Nowy
Nowy

Powitać,

To może podepnę się pod temat, żeby nie powielać. Sporo czasu minęło od niektórych propozycji i może wyszło coś ciekawszego do tego czasu.

Poszukuję kamery:
- bez wymiennej optyki
- do 6000zł
- nowej
- w miarę możliwości kompaktowej.
- uniwersalnej ( reportaż, przyroda, architektura)
- nie jestem zbyt biegły w color gradingu i fajnie jakby miała jakieś gotowe "używalne" profile (nie wiem czy to w ogóle ma sens)(pewnie nie)
- nie musi być 4k

Z góry dzięki za jakieś podpowiedzi. Z tego co się zdążyłem zorientować to niewiele jest kamer spełniających te wymagania. Jako, że jestem laikiem, ciężko mi wybrać tę jedną. Ciekawy jestem co bardziej doświadczeni maja do powiedzenia.

Pozdrawiam!

niedziela, 21 stycznia 2018, 10:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jak ktoś jest zainteresowany to mam na sprzedaż w idealnym stanie SONY AX100 4K -na gwarancji

piątek, 26 stycznia 2018, 20:50
Bywalec
Bywalec

Co myślicie o tej propozycji?

Nowa kamera XA40 waży około 730 g, co sprawia, że model ten zalicza się do grona najbardziej przenośnych i kompaktowych profesjonalnych kamer 4K UHD dostępnych na rynku. To duże ułatwienie dla mobilnych użytkowników, którzy nie chcą ograniczać się gabarytami sprzętu, a dodatkowo potrzebują kamery wyposażonej w matrycę CMOS o wielkości 1 i 2/3 cala oraz procesor obrazu DIGIC DV6, rejestrującą obraz zarówno w nieskazitelnej jakości 4K UHD, jak i Full HD (Over Sampling HD). Kamera rejestruje obraz w formacie UHD MP4 (150Mbps przy 25P) i formacie Full HD (35Mbps/17Mbps przy 50P/25P), a ciągłe nagrywanie w zwolnionym lub przyspieszonym tempie jest dostępne zarówno w formatach UHD jak i Full HD z maksymalną prędkością 1200x.

wtorek, 9 kwietnia 2019, 11:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3