Teraz jest niedziela, 27 maja 2018, 10:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Panasonic NV-GS55 lub 75 ,Sony DCR-HC40 , JVC GR-DV93 która 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Panasonic NV-GS55 lub 75 ,Sony DCR-HC40 , JVC GR-DV93 która
Kamery jak w temacie która wybrac zalezy mi wej analogowym zamierzam krecic tylko amatorsko i poprzegrywac filmy z VHS myslałem o robieniu zdjec ale słyszałem ze to nie ma sensu ,najbardziej pasowała by mi JVC lub tanszy panasonic(kasa) ale wolw troche poczekac jezeli warto i kupic jedna z lepszych .A moze jakas inna kamera ? Co proponujecie aby tylko miała komplet wejsc i wyjsc a moze NTSC ???

sobota, 19 lutego 2005, 12:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Rozumiem ,że chcesz wydać ok. 2500 - bezkonkurencyjną kamerą jest
NV GS 75 Panasonic -
polskie menu, joystick, extra nagranie w trudnych warunkch,
brak szumów w nagraniach - ładny design.No i trójprzetwornikowa
sprawdź/ e-panasonic.pl/ .Na dziś nie ma konkurencji. Ntsc - zupełnie bez potrzeby w Europie.Panasonic wybrał do swoich kamer system 3CCD, używany w profesjonalnych kamerach wideo. Jest to zaawansowany system.Czyste barwy dzięki układowi przetwarzania obrazu Crystal Engine - trójwymiarowa redukcja szumów RGB Frame usuwa szumy zarówno w obrębie pola jak i ramki. Oddzielny układ przetwarzania dla obrazu ruchomego i zatrzymanego.
Sprawdziłem działa rewelacyjnie.

sobota, 19 lutego 2005, 16:53
Nowy
Nowy

Post Jeśli można się podczepić po pytanie 8) ...
... W GS75 oraz wyższych modelach jeśli się nie mylę jest zastosowany format (G.726, 32 kb/s). Co to za format?? Czy te 32kb/s to trochę nie za mało?? Czy to jest stereo?? Pytam ponieważ wyczytałem, że kamerki serii GR-D firmy JVC mają lepsze wartości w kilobitach. I jeszcze jedno czy ta kamerka ma wyjście na zewnętrzny miokrofon??

Przepraszam tych, których pytania laika kolą w oczy i proszę osoby nie zwracające uwagi na formę pytania o odpowiedź.

Pozdrawiam
dth

sobota, 26 marca 2005, 15:51
Bywalec
Bywalec

A czy może warto dopłacić 400-500 złotych i kupić gs 140?Czy jakość obrazu bardzo się różni od gs 75?No i czy te kamerki nadają się do kręcenia filmików amatorskich....

niedziela, 27 marca 2005, 10:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Jeśli można się podczepić po pytanie 8) ...
dth napisał(a):
... W GS75 oraz wyższych modelach jeśli się nie mylę jest zastosowany format (G.726, 32 kb/s). Co to za format?? Czy te 32kb/s to trochę nie za mało?? Czy to jest stereo?? Pytam ponieważ wyczytałem, że kamerki serii GR-D firmy JVC mają lepsze wartości w kilobitach. I jeszcze jedno czy ta kamerka ma wyjście na zewnętrzny miokrofon??

Przepraszam tych, których pytania laika kolą w oczy i proszę osoby nie zwracające uwagi na formę pytania o odpowiedź.

Pozdrawiam
dth

Powiem tak, pierwsze słyszę o takim formacie ,jeśli chodzi o standard DV to raczej nic w tym temacie się nie zmieniło , czyli 1:5. Natomist dźwięk stereo to nadal PCM 48 khz 16 bitów. Jest To standard DV. Wątpie aby kamery JVC maiły lepsze wartości zapisu danych. Z resztą na rynku kamer video DV nadal prym jakościowy mają kamery Sony i Panasonic.
Pozdrawiam

niedziela, 27 marca 2005, 12:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A czy może warto dopłacić 400-500 złotych i kupić gs 140?Czy jakość obrazu bardzo się różni od gs 75?No i czy te kamerki nadają się do kręcenia filmików amatorskich....

Cóz można powiedzieć, te kamery to nowość i różnice między tymi kamerami to raczej tylko i wyłącznie zoom i dodatkowe wyposarznie , bo jakość naranego materiału pewnie jest bardzo podobna i wątpie aby można było dopatrzeć się różnicy.

Pozdrawiam

niedziela, 27 marca 2005, 12:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

http://hdtv.com.pl/index.php?module=CMp ... &pageid=11

już dopracowujemy system porownań , za kilka dni będą porownania najnowszych modeli JVC, Panasonic,Sony . Czekaliśmy na kamery JVC.
Prym na Swiecie wiodą też kamery JVC - mają również najwięcej przełomowych odkryć. Poczytaj choćby o ostatnich kamerach Everio.

http://audiovideo.com.pl/product_info.p ... cts_id=582

pozdrawiam

środa, 30 marca 2005, 03:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]