Teraz jest środa, 23 maja 2018, 10:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 panasonic nv-gs17 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post panasonic nv-gs17
co myslicie o panasonicu nv-gs17 lub nv-gs21 bo przymierzam sie do ktoregos z nich a jest to moj pierwszy sprzet i nie wiem na co sie zdecydowac.chce wydac max do 2000zl (choc wolalbym sie zmiescic w 1500) i chcialbym miec polskie menu.jestem otwarty na wszelkie sugestie dotyczace marki i modelu bo nie znam sie na tym sprzecie a nie chce kupic szajsu.dzieki za kazda odpowiedz

sobota, 19 lutego 2005, 18:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

to są całkowicie nowe modele, narazie nawet na stronie producenta nie ma prawie żadnej specyfikacji, więc trudno cokolwiek powiedzieć. Tyle tylko że podobno mają mieć bardzo duży zoom optyczny (24 do 30x), podobno największy spośród wszystkich kamer (co może się przydać np. w filmach przyrodniczych, oczywiście ze statywem).

sobota, 19 lutego 2005, 18:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kamery różnią się tym ,że w w GS 21 dodatkowo jest gniazdo sd
jęsli chciałbyś czasem robić zdjęcia - choć jakość nie będzie rewelacyjna.
Obsluga extra - łatwy dostęp do menu , chicha praca , dobre nagrania.
Jeśli masz aparat cyfrowy to wybierz GS 17 . więcej Ci napewno nie będzie potrzeba.Zoom optyczny - super. widziałem na e- panasonic.pl

poniedziałek, 21 lutego 2005, 00:24
Bywalec
Bywalec

Dzieki za odpowiedzi :D .Podbudowalem sie troch bo znow zaczalem sie lamac czy moze lepiej nie kupic sony bo ponoc panasonic nie radzi sobie najlepiej w slabym oswietleniu.sprawdzal to ktos moze w tych nowych modelach??

poniedziałek, 21 lutego 2005, 11:21
Bywalec
Bywalec

aha prawie zapomnialem.anthus obie kamerki maja 24Xoptyczny co jest napisane na stronie producenta.wogole to znalazlem fajna stronke(dla zainteresowanych)www.nomatica.pl na ktorej te modele juz sa do kupienia ceny rewelka a pozatym jest tabela do porownywania modeli choc dzis nie dziala moze jutro :lol:

poniedziałek, 21 lutego 2005, 11:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Przy sklepach wysyłkowych zagranicznych zwróć uwagę na koszty .
Przesyłka,Gwarancje - koszty w przypadku - reklamacji.
Np.musisz odesłać kamerę do Francji - nomatica - jest tylko pośrednikiem - więc czas leci.
"Gwarancja międzynarodowa -Nomatica korzysta z tych samych warunków dotyczących płatności i fakturowania jak pozostałe produkty sprzedawane przez firmę Nomatica. Koszt tej gwarancji to 8% ceny produktu, którego ta gwarancja dotyczy"
Jesli ocena jest nie korzystna pokrywasz następne koszty. Czytaj dokładnie warunki.
I nie jest to prawdą ,że jak piszą :
"Dlaczego ceny Nomatica są tak niskie w stosunku do cen oferowanych w sklepach tradycyjnych?
Zaletą elektronicznych stron handlowych jest możliwość ograniczenia kosztów (brak wystawy, brak obsługi oczekującej na klienta oraz brak wysokich opłat czynszowych za wynajem pomieszczenia na sklep). W związku z tym Nomatica może realizować stosunkowo niską marżę na sprzedaży, od 12 do 15%, podczas gdy sklepy tradycyjne osiągają zyski przy marży minimum 30%. .
W Polsce takie marże w sprzedaży internetowej nie istnieją.
Na razie jedyną dostepną kamerą jest NV GS 75 .Testowałem - jest ekstra. Innych nie sprawdzałem.

poniedziałek, 21 lutego 2005, 11:51
Bywalec
Bywalec

stokrotne dzieki kiki za ostrzezenie.na szczescie kupuje w zaufanym sklepie rzeczywistym i raczej unikam kupowania takiego sprzetu przez internet.
w 99% zdecydowalem sie na gs21 z panasonicow i teraz porownuje ja z sony dcr hc22 i sam nie wiem w sumie podobne.nie wiem tylko czy sony ma polskie menu.co sadzisz ktora byla by lepsza?boje sie tego zlego oswietlenia przy kreceniu panasonickiem.daj znac jak bedziesz cos wiedzial jak to jest w gs21 przy zlym oswietleniu w porownaniu z tym soniakiem

poniedziałek, 21 lutego 2005, 13:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie miałem kontaktu z kamerą Sony.Więc nie zabieram głosu.

poniedziałek, 21 lutego 2005, 13:38
Bywalec
Bywalec

to szkoda.widze ze masz kontakt ogolnie z kamerkami wiec cie jeszcze pomolestuje bo ja jestem laikiem w tej dziedzinie.
czy oplaca sie doplacic do gs 21 porownujac ja z gs11.wiem zeroznica miedzy nimi jest np w srednicy obiektywu 11 ma 27 a 21 ma 30,5 jaka ta roznica w nagraniu.

poniedziałek, 21 lutego 2005, 14:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Codziennie przechodzi przez moje ręce kilka kamer różnych firm./audiovideo.com.pl / również w sklepach tradycyjnych.Testujemy JVC i Panasonica. Na pokazach porównujemy je do Sonego i Canona.Wypadają wg.mojej opinii i zgromadzonych kolegów lepiej niż konkurencja/ogólnie/. Robimy to po to aby nie zwodzić odbiorców i nie opowiadać głupot.Dużych różnic nie ma
ale np. przy tych samych parametrach JVC jest tańszy.Wcześniej wprowadza nowinki.Ma więcej funkcji potrzebnych na codzień - szybszy przepływ transmisji itd.
Zbieramy z rynku opinie - o wydanych kamerach.Notujemy złe opinie i informacje,zbieramy opinie o serwisach i niezawodności .Mając sporo danych próbujemy spelnić marzenia klienta. Pomagamy też w walce z serwisem /też się zdarza/ .GS 11 - w zupełności Ci wystarczy.
Zyczę dobrej zabawy

poniedziałek, 21 lutego 2005, 21:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

[quote="highlander187"]aha prawie zapomnialem.anthus obie kamerki maja 24Xoptyczny co jest napisane na stronie producenta.wogole to znalazlem fajna stronke(dla zainteresowanych)www.nomatica.pl na ktorej te modele juz sa do kupienia ceny rewelka a pozatym jest tabela do porownywania modeli choc dzis nie dziala moze jutro :lol:[/quote]

tak tak, ale pisałem ogólnie o całej nowej serii

wtorek, 22 lutego 2005, 16:44
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Pamiętaj przy sklepach zagranicznych internetowych obowiązują cię przepisy Unijne, a swych spraw dochodzić musisz w sądach międzynarodowych /duża kasa/.Poczytaj dobrze zasady - gwarancje. Jeden z cytatów masz powyżej.To cytat ze sklepu nomatica.Sprawdź - to ochłoniesz.
Nie długo pojawią się na rynku nowe extra kamery JVC
GRD 240 , GRD 270 i wiele innych - zoom optyczny 25 x , wejście cyfrowe i analogowe ,USB . lapma. O 30 % mniejsze od dotychczasowych z unikalnym systemem - dżwięk normalny przy zwolnionym obrazie /tylko w JVC/.Unikalny system pokazu pracy baterii.Wysoka czułość obiektywu -powodująca ,że przepływ światła jest o 30 % większy.Dobra praca silnika.Duży ekram LCD. Kamery JVC w Polsce zawsze były usatwione najlepiej cenowo./Możliwości do ceny/

wtorek, 22 lutego 2005, 23:16
Bywalec
Bywalec

dzieki za odpowiedz pomysle jeszcze nad tym jvc musze tylko sprawdzic ceny

środa, 23 lutego 2005, 11:21
Bywalec
Bywalec

highlander187 zdecydowałeś się już na którąś z kamer?
Też chcę kupić jakąs kamerę DV, myślałem o Panasonicu, o modelach GS17, GS21 a może nawet GS35.
Mam aparat cyfrowy (Canona S50) więc do samego filmowania chyba wystarczyłaby chyba GS17... ?

czwartek, 31 marca 2005, 21:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

http://www.hdtv.com.pl/index.php?module ... &pageid=11

kamery panasonica to b.dobry produkt - sprawdź porównanie
jutro po dostawie porownanie z nową kamerą JVC

zawsze podaj swoje prferencje - do czego kamera potrzebna i co musi mieć ? abyś był zadowolony ?
pozdrawiam

piątek, 1 kwietnia 2005, 01:24
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona