Teraz jest niedziela, 27 maja 2018, 11:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 3ccd czy warto 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post 3ccd czy warto
Panasoik w swoich modelach ~2500 zl. oferuje 3 ccd. Czy warto dolozyc 800 zl. i kupic NV-GS75 zaiast np sony 14E?

piątek, 18 marca 2005, 12:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Różnica jest widoczna gołym okiem. Nie wiem ską wziąłeś cenę , ale jest ona znacznie niższa.http://audiovideo.com.pl/product_info.p ... cts_id=660 , nie musisz więc wybierać. Przy tej cenie jakość jest bezkonkurencyjna .Testowałem ją w warunkach wieczornych. To dobry wybór

piątek, 18 marca 2005, 22:09
Nowy
Nowy

Różnica jest widoczna gołym okiem.
Przy tej cenie jakość jest bezkonkurencyjna .Testowałem ją w warunkach wieczornych. To dobry wybór

W Twoim linku 2595 ;).

poniedziałek, 21 marca 2005, 16:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Sprawdzając cenę do możliwości, uzględniając nowości techniczne . To zdecydowanie dobry wybór. Jedynym problemem na dziś jest jej dostępność - popyt znacznie przewyższa podaż. Cicha ,dobrze wyważona, extra menu , łatwy wybór opcji, dobre parametry , bogate wyposażenie extra cena.
Pozdrawiam

wtorek, 22 marca 2005, 02:36
Nowy
Nowy

Gdzie można i za ile kupić ten model kamery!!! Chodzi mi o najtańsze sklepy.

czwartek, 21 kwietnia 2005, 08:43
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Gdzie można i za ile kupić ten model kamery!!! Chodzi mi o najtańsze sklepy.

sprawdź tutaj

Athlon XP 2600+
1GB TwinMos
GF5500 128MB
Maxtor 80GB +Samsung 160GB
liteon 851S

czwartek, 21 kwietnia 2005, 09:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

e-panasonic.pl -renomowana instytucja na produkty Panasonica.
Mają ostre wsparcie serwisowe .Pomagają nawet w sytuacjach beznadziejnych . Sprawdź sam
http://www.idg.pl/forum/thread.asp?Foru ... icID=14947
Warto dołożyć trochę kasy.Kamerę nie kupujesz na jeden sezon.
pozdrawiam

czwartek, 21 kwietnia 2005, 21:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kiki, co Ciebie Łączy z firmą Panasonic? We wszystkich Twoich wypowiedziach widać, jak nieustannie zachwalasz Panasonica tu i na innych forach, jak tylko się da... :?:
Czy może tylko ja odnoszę takie wrażenie? :)

czwartek, 21 kwietnia 2005, 21:31
Stały bywalec
Stały bywalec

Post To nie wszystko
Witam chcialem zauwazyc ze 3CCD to nie wszystko wystarczy popatrzec na takie dane jak

NV-GS75
Przetwornik 1/6" CCD x 3 (540 tys. pikseli x 3 il. całkowita) efektywne: obraz ruchomy: 340 tys. x 3/zdjęcia: 340 tys. x 3

NV-GS400
Przetwornik 1/4,7" CCD x 3 (1070 tys. pikseli x 3 il. całkowita) efektywne: obraz ruchomy: 690 tys. x 3/zdjęcia: 990 tys. x 3

NV-GS140
Przetwornik 1/6" CCD x 3 (800 tys. pikseli x 3 il. całkowita) efektywne: obraz ruchomy: 400 tys. x 3/zdjęcia: 530 tys. x 3

Więc z tego wynika ze najlepsze przetworniki CCD ma NV-GS400 gdzie na jeden przetwornik przypada 1070 tys. pikseli a dla NV-GS75 - 540 tys. pikseli

I tak mógłbym bez końca porównywac a są to porównania tylko modeli Panasonica

czwartek, 21 kwietnia 2005, 21:50
Stały bywalec
Stały bywalec

Nie chce sie czepiac ale tak jest i to nie tylko ja zauwżyłem. A co do panasonica to sam sie zastanawiam ale uwazam ze dopiero modele z tego roku sa coś warte. Kumpel ma panasa z tamtego roku i krew go zalewała jak widział mojego poczciwego samsunga. Dla tego jestem taki nieufny do panasoników. Zreszta 90% sprzedawców a kilku znam też tak sadzi z mojego miasta(Kraków)

czwartek, 21 kwietnia 2005, 22:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

AntHus nie czytałeś innych wątkow bo tam mówią ,że coś mam wspólnego z innymi firmami. Inne wątki tu zamieszczone też są za Panasonicem .Też trzeba ich podejrzewać?
Jeśli zrobiłeś dwadzieścia testów w których wygrał Panasonic . Jeśli w USA wybrali trzy najlepsze kamery tego roku / w środ setki/ to kamery Panasonica . Jeśli doczepiam niezależne filmy ze strony rosyjskiej gdzie najlepiej wypada /w tej klasie cenowej/ Panasonic - to ze względu na Twoje wątpliwości mam powiedzieć , że co ? Najlepszy jest Samsung ?
Nie!!!! W tej chwili wg. mnie , najlepszy produkt w cenie ok. 2700 jest zdecydowanie GS 75 Panasonic.
Ale do 2000,- zł wg. moich obserwacji i testow najlepiej wypadł JVC DX 27 /obiektyw 1,2 / .Znow mozna się czepiać .I znów podobne zdanie mieli w Rosji i USA .Ale zawsze można pomówić wszystkich o zmowę .
W kamerach do 5000 tyś - popłoch robi kamera GZ MC 500 JVC. Olbrzymie zapotrzebowanie na świecie . Czy się przyjmie w Polsce nie wiem . Ale juz w tej chwili mamy kilku chętnych.
Najlepsze strony - o tych kamerach to strony z Tajwanu. Ale tam też mogą ....... Przepraszam , dość sarkazmu.
Nie zawsze Panasonic miał udane modele .Ale teraz ma , choć niektórym to nie w smak.
Jestem pewien , że gdyby Ci znajomi sprzedawcy dołożyli należytych starań i porównali właściwie kamery które mają pod ręką - też doszli by do podobnych konkluzji.
W Krakowie źle mówią o Panasonicu - to dla mnie olbrzymie zaskoczenie. Mam nadzieję ,że w jakiś małych dziwnych firmach.

A tak wogóle zapraszam na pokazy. Trwają zawsze kilka godzin , porównanie materiałów kilkanaście godzin .Sprawdzenie w internecie tesetow ze świata - USA , Rosja a ostatnio Tajwan /trzeba korzystać z tłumacza altavisty - chińskiego na angielski /Mogę wysłać kasety z nagraniami różnych kamer.

Właśnie dlatego staramy się nie oceniać w testach produktów. Niech każdy to zrobi dla siebie i wybierze wg. własnych potrzeb.
Po testach , na forum dzielę się jedynie swoimi spostrzeżeniami. Czasem sam jestem mocno zaskoczony wynikami.

Innym razem wkurzam się , że trzeba udowadniać że się nie jest słoniem , a czas ten warto byłoby poświęcić na następne testy.
Ale taka jest siła demokracji. I ja ją szanuję. Pozdrawiam

piątek, 22 kwietnia 2005, 01:25
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

"Kupując w sklepach shop@Panasonic - nigdy takich problemów nie będziesz miał /e-panasonic.pl/ Gdybyś nic nie wskórał odezwij się na forum. Dalej poprowadzimy Twoją sprawę
--------------------------
kiki

To nie o to chodzi jakiej firmy poleca Pan sprzet, tylko o to, ze z uporem maniaka, naklania do kupowania w firmie w ktorej pracuje. Jak chce Pan sie reklamowac to prosze zaplacic wlascicielowi tego forum, ktory ponosi koszty utrzymujac ten serwis i z checia przyjmie Wasze "e-panasonic.pl" wsparcie finanowe, a nie po kilka razy w kazdym watku pisac "e-panasonic.pl", w ten sposob najczesciej reklamuja sie firmy garazowe.

piątek, 22 kwietnia 2005, 04:14
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: To nie wszystko
Iroman napisał(a):
Witam chcialem zauwazyc ze 3CCD to nie wszystko wystarczy popatrzec na takie dane jak

NV-GS140
Przetwornik 1/6" CCD x 3 (800 tys. pikseli x 3 il. całkowita) efektywne: obraz ruchomy: 400 tys. x 3/zdjęcia: 530 tys. x 3

Porównałem podobny model , starszy MX500 3CCD o takich samych parametrach co GS140 jeśli chodzi o optyke i matryce z kamerą jednoprzetwornikową SONY DCR-TRV828E

z moich testów z średnim oświetleniu w pokoju , przy żarówkach sufitowych w kloszach 60w x 3 wyszło że Sony mimo jednego przetwornika jest o 70% jaśniejsza i nie wprowadza zakłuceń w obrazie ( szumu ) , a panasonic za to przy takim świetle był bardzo ciemny i w obrazie widać ziarno ,
jeśli chodzi o kolory , no to samo przez się jest jasne że z 3CCD są kolory ładniejsze, niż z 1CCD

ale jak bym miał wybierać między tymi kamerami to tylko SONY, lepiej mieć lekko słabsze kolory, ale obraz jasny i czysty, niż ciemny i zaszumiony

piątek, 22 kwietnia 2005, 05:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Supczinskib - nie doczytałeś dokładnie wątków. Shop @ Panasonic to sieć niezaleznych sklepów w Polsce . Podobnie jak salony Hondy czy Mercedesa. Załuję że nie we wszystkich pracuję , bo kasa też byłaby inna.
Polecam te sklepy bo tam przeszkolony personel - dokładnie udzieli każdej informacji. To Panasonic dba o wyszkolenie tego personelu.

Kultura człowieka wymaga - jeśli człowiek pyta - to odpowiadam . Dzielę się najlepszymi spoztrzeżeniami jakie mam.
Nie będę w tym momencie Cię obrażał by nie zasługujesz na to.

Nie wiem co to firmy garażowe ale jeśli przytaczasz te informacje - to pewnie dobrze są Ci znane.
Poprzednich kamer nie porownywałem . Jeśli zrobiłeś test /dvfilm/- to tak jest. Ale w Nowych kamerach - w serii bieżącej jest inaczej. W tej chwili użytkownicy skłonni są bardziej kupować nowe modele.
pozdrawiam

piątek, 22 kwietnia 2005, 12:06
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Doczytalem i zacytowalem wypowiedz z ktorej jasno wynika gdzie Pan pracuje. To Pan odwoluje sie do fragmentu swojej wywypowiedzi zmieniajac sedno sprawy i udajac, ze nie wie o co chodzi.

"/E-PANASONIC.PL/ GDYBYŚ NIC NIE WSKÓRAŁ ODEZWIJ SIĘ NA FORUM. DALEJ POPROWADZIMY TWOJĄ SPRAWĘ - KIKI"

A sedno jest takie, ze uporczywie na forum reklamuje Pan firme w ktorej pracuje. Nawet na pytania dotyczace zagadnien technicznych odpowiada Pan gdzie nalezy kamere kupic.

Moze ktos ma odmienne zdanie ?

piątek, 22 kwietnia 2005, 15:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona