Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 03:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Potrzebuje rady od wtajemniczonych 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Potrzebuje rady od wtajemniczonych
Witam. otoz zastanawiam sie wlasnie nad kupnem jakiejs kamery ktora spelnialaby moje oczekiwania w stosunku do mojego budzetu. otoz od dluzszego czasu zajmuje sie montazem. robie roznego rodzaju clipy bedace m.in. trailer'ami , reklamowkami, a takze filmami relacyjnymi. jednak podczas niejednego krecenia moje byle kamery nie spelnialy do konca moich oczekiwan.oczywiscie mialem swiadomosc ze za te pieniadze ktore wydalem nie moglem osiagnac lepszych efektow. teraz mam szanse zakupic cos lepszego oczywiscie uzywanego. mam okolo 4,3 tys PLN. prosze wiec osoby ktore dobrze znaja sie na rzeczy o doradzenia. Potrzebuje kamery ktora sprawdzila by sie warunkach o slabszym oswietleniu...mam tu na mysli sceny np na ulicy przy oswielteniu zwyklej lampy ulicznej, lub np mozliwosc nagrania widoku noca na miasto. chcialbym by kamera ta jesli byloby to mozliwe miala rowniez funkcje cos jak 'nightshot' , po prostu jako takiego noktowizora. co do scen w dobrym oswietleniu chcialbym aby mialy pelna palete barw...nie blade jak mialem w przypadku kamery panasonic *oczywiscie jednoprzetwornikowej i kkolory byly naprawde szare. dobrze by bylo gdyby kamera miala piescien umozliwiajacy manualne dostrajanie np zoom'u lub ostrosci.
to chyba wszystko.ze swoich domyslow zastanawialem sie nad zakupem Canon XM1...mialem przyjemnosc pare godzin popracowac na tym sprzecie.bardzo mi sie spodobal.jednak nie mialem szansy wyprobowac jej w nocy.prosze wiec o opinie na temat kamery xm1 i tez wyrazenia swojej propozycji i uzasadnienia dlaczego tak a nie inaczej. z gory za wszystkie opinie dziekuje i pozdrawiam

niedziela, 10 kwietnia 2005, 15:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Oho, widzę że moja "konkurencja" wytacza potężne działa :D

niedziela, 10 kwietnia 2005, 17:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]