Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 13:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 kamera jvc 240i 270 lub panasgf17 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post kamera jvc 240i 270 lub panasgf17
Witam
chcem kupic ale nie wiem co :( bylem juz zdecydowany na gs17 aleeee zaczelem czytac i zaczelem zastanawiac sie na jvc pocztkowo nad GRD240E, GRD270E ale pozniej czytajac dalej GRDX27 (choc nie podoba mi sie jej wyglad:) no i wlasnie nie wiem co wybrac a pytanie odnosnie 240 i 270 czy warto doplacac za diody doswietlajace i jakies tam slow motion (co to wogole jest) aparatu w 270 nie biore pod uwage bo mam juz cyfrowke wiec nie potrzebuje:) a 27 to jakas poprzedniczka i nie wiem co teraz panas podoba mi sie jest ladny ma fajne menu i bardzo fajna w obsludze ale pisz/a/cie ze kiepsko w ciemnych pomieszczeniach w sumie moze nie bedzie tak wiele tego w ciemnociach ewentualnie jakas imprezka no nie wiem, a znowu jvc nie ma stabilizacji obrazu...

Ludzie piszcie cos bo zwariuje :)

rok temu kupowalem cyfrowke i tez dlugo czytalem na forach :) wybralem i jestem zadowolony wiec moze teraz tez mi sie uda :) jesli pomozecie moze ktos poradzi :)

jeszcze pol roku temu chcialem soniacza ale w koncu ostatnio bawilem sie nim chwile w sklepie i odpada menu na ekranie dotykowym to pomylka oczywiscie moim zdniem :)

piszcie co uwazacie i co polecacie :)))
Pozdrawiam
Wiechu

wtorek, 19 kwietnia 2005, 12:32
Bywalec
Bywalec

Post Re: kamera jvc 240i 270 lub panasgf17
wieo napisał(a):
Witam
... , a znowu jvc nie ma stabilizacji obrazu...

Nie wiem skad masz taka informacje ale kamery JVC napewno te z serii GR-D270/290 maja stabilizacje obrazu cyfrowa.

Problem z wyborem zawsze jest, jak sie dolozy 200 zl to mozna kupic lepsza ale znow jak kolejne dolozysz 200 zl to znow lepsza kupisz itd trzeba powiedzic sobie do czego ma sluzyc i jaki budzet masz na to.

wtorek, 19 kwietnia 2005, 14:21
Nowy
Nowy

ja kupiłem dwa dni temu jvc 240 , jesli dobrze wiem to 270 ma tylko to co piszesz parat, dide i slow motion a kosztuje 350 zł wiecej.
jesli ktos ma wiecej info czy różnic sie czyms wiecej to napewno napisze. zaczekaj na kiki on sie zna.
ja opini jeszcze nie mam bo mało co nagrałem ale nie spodziewałem sie ze to bedzie taka miniaturka :)

wtorek, 19 kwietnia 2005, 15:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Podstawą jest kasa. Jeśli wiesz ile nie możesz absolutnie przekroczyć , to wtedy w klasie cenowej staram się wybrać najlepszą. Kamery JVC wszystkie posiadają stabilizator.
Jeśli DX 27 to dzięki b.dobrym obiektywowi 1,2 wygrywa jakość obrazu. Masz załączone kilka lintow innych watkach. Jaśli extra obraz to na razie wśród rożnych firm nawet droższych - lepszej /w tej klasie cenowej / nie spotkałem. /2000 zl/
zawsze sprawdź testy po swojemu oceń /www.hdtv.com.pl / http://www.videomax.ru/tests/
GRD 240 ze względu na wymiary - przyniesie Ci wiele radości.Szczegolnie docenisz na wyjazdach zagranicznych, wspinaczkach, nartach, zimowych eskapadach. Inne Ci tego nie "wykrecą" . Mogę Ci opowiadać godzinami. Kreciłem od - 45C do + 50C .Pod wodą i na szczytach. Wrzyucasz do kieszni i jesteś gość.

czwartek, 21 kwietnia 2005, 02:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]