Teraz jest sobota, 20 października 2018, 06:30

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Znowu o Panasonic Nv Gs 75 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Znowu o Panasonic Nv Gs 75
Zwracam się do wszystkich doświadczonych ale przede wszystkim do KIKi. zamierzam kupic kamerę Panasonic nv gs 75 -po wszystkich pochwalnych opiniach. kamera ma byc do celów domowych. Wszystkie zrobione filmy będe wyswietlał na 42 calowym telewizorze projekcyjnym I teraz mam problem czy własnie Panasonic czy tez może jakis SONY w przyblizonej cenie. Dodaje iz głownie chodzi mi o jakośc obrazu.

wtorek, 19 kwietnia 2005, 23:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Wiem ,że sprzedaje się b.dużo kamer GS 75 , wiem że wszyscy są b.zadowoleni .Ciężko jest powarzać zalety tej kamery Panasonica gdyż inni zaczną podejrzewać protekcję. Ale wszystkie wątki na forum poparte są zdjęciami i linkami różnych testów z różnych krajów . USA , Rosja i Polska. Opinie wszędzie są podobne do naszyh testów
http://www.hdtv.com.pl/index.php?module ... 2&pageno=5
No i cena jest extra. 2575 zl
Na 42 wszystkie filmy przy właściwym oświetleniu będą super.
Ponieważ plazma ma swoje wymagania - pamiętaj ,że przy nagraniach w trudnych warunkach doświetlaj obiekty. Robią tak nawet w studiach telewizyjnych / mimo że jest sto halogenów zauważ na kemerach ruchomych mają światła dodatkowe./
pozdrawiam

środa, 20 kwietnia 2005, 20:23
Nowy
Nowy

Czytam czytam i pomalu dochodze do wniosku ze najlepiej nie miec kasy na kamere wtedy nie bedzie klopotu.
Chce cos kupic za nie wiecej jak 2600, i panasonic 75 chyba miesci sie w tym przedziale. To bedzie moja pierwsza kamerka wiec nie wiem nawet za dobrze na co zwrocic przy takim zakupie uwage? A wlasnie im wiecej czytam to dochodze do wniosku ze moze lepiej nie pakowac tyle kasy w kamere i kupic cos tanszego. Chcialbym z waszej strony uslyszec czy warto zainwestowac wiecej czy moze cos w styli JVC GRD 270 w zupelnosci wystarczy. W czym kamera Panas GS 75 jest lepsza od popularnych modeli za 1700 - 1900 zl?

poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 13:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Znam dużo osób , ktorzy są b.zadowoleni z zakupu kamer GRD 270 JVC i znam dużo osob ktorzy są zadowoleni z kamery GS 75. Kamera GS 75 znacznie lepsze ma możliwości niż JVC bo jest w innej klasie. łatwiej na samochodach Mały fiat ma koła i jeździ i Mercedes ma koła i jeździ .Ale to dwa rożne auta zasadniczo .Podobnie jest przy kamerach. Jeśli to Twoja pierwsza kamera to będzisz zadowolony bardzo wydając 2600 na Panasonica. Oczywiście gdy jesteś przywiązany do marki - kupuj markę.
W klasie tańszej - warto zwrócić uwagę na http://audiovideo.com.pl/product_info.p ... cts_id=291 - bardzo dobre opinie. Ale nie jest lepsza od Panasonica.

poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 14:51
Nowy
Nowy

Moze ja jestem z innej bajki ale oswiec mnie laskawco i powiedz co mam zrobic z tym linkiem bo jakos mi nie wchodzi :oops:

poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 21:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie spisałem całego adresu .Była mała awaria /www.hdtv.com.pl i znajdź testy kamer./ sorry

poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 23:32
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Nie spisałem całego adresu .Była mała awaria /www... i znajdź testy kamer./ sorry

Wpisal Pan, wpisal, tylko moderator tnie Pana odnosniki, zreszta slusznie i tak wykazal sie duza cierpliwoscia.

wtorek, 26 kwietnia 2005, 01:58
Bywalec
Bywalec

kiki napisał(a):
Nie spisałem całego adresu .Była mała awaria /www... i znajdź testy kamer./ sorry

Wpisal Pan, wpisal, tylko moderator tnie Pana odnosniki, zreszta slusznie i tak wykazal sie duza cierpliwoscia.

Nie rozumie dlaczego slusznie sa ciete linki do testow kamer kiedy jest to uzyteczna informacja dla uzytkownikow ktorzy chce zdecydowac jaka kamere wybrac a linki do testow na ruskich stronach (a niby to dlaczego ruskie strony sa lepsze od polskich?) nie sa ciete alebo teniemy wszystkie linki gdzie sa testy kamer albo nie robimy selekcji wg "widzi mi sie"
Jesli ktos chce podac link to zamiast kropek uzyc znaku _ i bedzie widac adres

wtorek, 26 kwietnia 2005, 07:00
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Nie rozumie dlaczego slusznie sa ciete linki do testow kamer

Ciete sa odnosniki, ktore prowadza do sklepu w ktorym kamere mozna kupic, jak ten:

http://<adres_sklepu_internetowego>/product_info.php?cPath=2_3_22&products_id=291

Teraz Pan rozumie ?

wtorek, 26 kwietnia 2005, 13:20
Bywalec
Bywalec

kamera napisał(a):
Nie rozumie dlaczego slusznie sa ciete linki do testow kamer

Ciete sa odnosniki, ktore prowadza do sklepu w ktorym kamere mozna kupic, jak ten:

http://<adres_sklepu_internetowego>/product_info.php?cPath=2_3_22&products_id=291

Teraz Pan rozumie ?

To teraz jak taki Pan mądry to dlaczego wyciety link jest (w tym watku drugi post od gory):

http://www.../index.php?module=CMpro&fu ... 2&pageno=5
( a za gdzie zamiast www nalezy wpisac www_hdtv_com_pl)

ktory nie prowadzi do sklepu a do testu kamer.

I co teraz Panie mądry na to powiesz ? :-)

Co ciekawe w FAQ forum (bo regulaminu nie ma) nie ma zadnej adnotacji ze nie mozna takich linkow umieszczac.

wtorek, 26 kwietnia 2005, 13:41
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

To teraz jak taki Pan mądry to dlaczego wyciety link jest (w tym watku drugi post od gory):

www_hdtv_com_pl jest czescia firmy LOCO mieszczacej sie w Olsztynie przy ulicy Pstrowskiego 33, tak samo jak www_audiovideo_com_pl i e-panasonic_pl

kamera napisał(a):
ktory nie prowadzi do sklepu a do testu kamer.
I co teraz Panie mądry na to powiesz ? :-)

Posrednio prowadzi, odosniki na stronie zachecaja do odwiedzenia sklepu, jest to czesc akcji marketingowej, ktora jak widac jest dosc dobrze przygotowana, jesli Pan tego nie zauwaza.

wtorek, 26 kwietnia 2005, 14:53
Bywalec
Bywalec

Prosze mnie nie zrozomiec zle ja nie jestem za tym aby na forum byly same reklamy ale idac taki tropem to nalezy zwrocic uwage ze akcja marketingowa na forum swiatobrazu.pl jest caly czas . Prosze popatrzec na ekran w prawo i tam Pana ciagle atakuja reklamami produktow z sklepu dev.pl www_fvd_pl, www_edysk_com_pl itd (a te strony znow zachecaja do zakupow) i tych co czytaja to forum

wtorek, 26 kwietnia 2005, 15:07
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

To nie o to chodzi jakiej firmy poleca Pan kiki sprzet, tylko o to, ze z uporem naklania do kupowania w firmie w ktorej pracuje. Jesli firma LOCO chce sie reklamowac to powinna zaplacic wlascicielowi tego forum, ktory ponosi koszty utrzymujac ten serwis i z checia przyjmie wsparcie finanowe.

Pana kiki obserwuje od samego paczatku, pierwsze co zrobil, gdy pojawil sie na forum w prawie kazdym watku wpisal adres sklepu firmy w ktorej pracuje, chociaz nikt o to nie prosil w pytaniach.

wtorek, 26 kwietnia 2005, 15:19
Bywalec
Bywalec

....
Pana kiki obserwuje od samego paczatku ....

Podziwiam ludzi ktorzy szukaja i stwarzaja sami sobie problemy w zyciu (mania prześladowcza?).

Wiecej luzu czlowieku. :-)

.

Ostatnio edytowano wtorek, 26 kwietnia 2005, 20:13 przez kamera, łącznie edytowano 2 razy

wtorek, 26 kwietnia 2005, 17:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Chciałem Cię obrazić /subczinskib/ , ale pomyślałem sobie - może ten człowiek Chce dobrze.
Nie mam zamiaru się tłumaczyć . Ale jeśli idą linki z testami kamer z Rosjii , USA a z Polski nie mogą to jest po prostu smieszne . Sklepy pozycjonujemy za pieniądze na- google ; wp.pl ; kupujemy.pl ; frazpc; allegro i wiele wiele innych i wcale się nie wstydzę z tego powodu. Linki umieszczałem pokazując sprzęt ale wyłącznie z powodu ,że szybko je odnajdywałem. I nie ważne czy mi wierzysz czy nie.
Jestem na rynku 20 lat i nie potrzebuję Twojego wsparcia. Daję sobie jakoś radę bez Ciebie. Uczestniczyłem w szkoleniach od Australii po Japonię ; od Hiszpanii po Pragę. Jak mam wątpliwości dzwonię do szfow serwisów największych koncernów , które mają siedzibę w Polsce. Nagrywałem kamerami we wszystkich warunkach : - 45 do +45 C ,pod wodą i w gorach. Korzystając z Swoich doświadczeń , wiedzy oraz dostępu do informacji chciałem sie podzielić z innymi . Ale masz rację - odpuszczam. Mam co robić w Swoich ośmiu sklepach oraz przy obsłudze ponad 100 sklepów i hipermarketow w całej Polsce.
Dla chętnych informacji o kamerach i nie tylko - zawsze dysponuję czasem. /pod mailem/ Nigdy nikogo nie zostawiłem w potrzebie. Pomagam załatwiać sprawy w serwisach centranych ludziom których nigdy nie widziałem na oczy. Nie wszyscy w swoim działaniu /jak Ty/ widzą mamonę. Zaręczam ,że do grobu jej nie zabierzesz.

Dzięki za kampanię reklamową : "www_hdtv_com_pl jest czescia firmy LOCO mieszczacej sie w Olsztynie przy ulicy Pstrowskiego 33, tak samo jak www_audiovideo_com_pl i e-panasonic_pl "
- po kasę zgłoś się do księgowości, adres już znasz.

Oczywiście testy będziemy wykonywać w dalszym ciągu. postaramy sie poszerzyć ilość firm o Samsunga / obecnie 2 -gie miejsce w Polsce ,Sharpa - kilka dobrych produktów , Sony - albrzymie zainteresowanie/.Bedziemy robić testy przed wejściem nowych kamer na rynek.Usystematyzowny zostanie sposób aby mieć możliwość porównania kamer w różnych okresach czasowych.
Jeśli kamera jest dobra to jest dobra.

Nie znalazłem nigdzie nawoływan do "z uporem naklania do kupowania w firmie w ktorej pracuje". Jeśli tak ktoś zrozumiał - przepraszam.
pozdrawiam

wtorek, 26 kwietnia 2005, 18:47
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona