Teraz jest środa, 23 maja 2018, 07:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
 Nie kupujcie JVC!!! 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Nie kupujcie JVC!!!
Chciałby tylko przestrzec osoby planujące zakup kamery żeby nie zwracali raczej uwagi na JVC. po prostu TRAGEDIA!!! Seria GR-D (nie wiem jak inne) nagrywa wszystko co dzieje się wewnątrz kamery. Przy odtwarzaniu słychać jakby ktoś na maszynie do szycia pracował. ŻENADA!!! wysyłałem to do serwisu ale powiedzieli "..wie Pan, no te modele tak mają..." A mi ręce opadają. Także PRZESTRZEGAM. Omijajcie JVC!!!!!!!!!!

czwartek, 28 kwietnia 2005, 19:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Masz prawo być niezadowolony , ja też bym był.
Głowa do góry - nadciąga pomoc.
W niektórych egzemplarzach w starej wersji występowała taka przypadłość. Proszę o kontakt na maila pomogę załatwić sprawę w szybkim terminie.
Czułość mikrofonu to zaleta każdej kamery . W JVC powstał problem w jednym z modeli i tylko w niektorych egzemplarzach. Klika osob zostało załatwione poprawnie . Teraz zapomnieli o swoim problemie. W nowej serii lub w serii DX - te problemy nie występują . My załatwiamy sprawę u szfa serwisu centralnego w Polsce.
pozdrawiam

czwartek, 28 kwietnia 2005, 21:00
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

kiki jesli pomozesz koledze , to w najblizszych wyborach głosuje na Ciebie jako prezesa klubu naszego forum

czwartek, 28 kwietnia 2005, 21:28
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

przez Kiki mam GS-140 :D

czwartek, 28 kwietnia 2005, 21:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To nie jest żadna łaska. Oni to mają załatwić , klient ma być zadowolony a marka JVC powinna zostać na swojej wysokiej pozycji. O tej sprawie został już powiadomiomy prezes JVC Polska.
pozdrawiam

czwartek, 28 kwietnia 2005, 21:48
Bywalec
Bywalec

Kamera wróciła z Wa-wy z serwisu centralnego JVC Polska i dalej to samo. Ręce opadają. Chyba muszę się z tym już pogodzić. Ale innych przestrzegam - zastanówcie się dwa razy PRZED WYBOREM JVC!!!

za chęć pomocy dziękuję kiki.

niedziela, 5 czerwca 2005, 00:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nie wiem jak u ciebie, ale ja mam jvc i owszem slychac szum przy kompletnej ciszy, zreszta dawno tu o tym pisano ze tak jest, ale napewno nie tak glosno jak to opisujesz
mi to kompletnie nie przeszkadza, moze powiesz co filmujesz ?

niedziela, 5 czerwca 2005, 03:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Mam GR-DV... prawie 2 lata i nie zauważyłem żadnych opisywanych powyżej przypadłości. Jestem bardzo zadowolony - jak na razie zero problemów! Pozdrawiam użytkowników JVC i nie tylko...

niedziela, 5 czerwca 2005, 07:29
Bywalec
Bywalec

Kamerę wykorzystuje do celów amatorskich-ot codzienność. Ale to nie oznacza chyba, że musi mnie to irytować za każdym razem. W końcu amatorski nie znaczy zły. Mówię tu o serii GR-D. W serwisach słyszałem już, że nie da się tego wyeliminować ze względu na rozmiary kamery (bliskość mikrofonu i mechanizmów) ale w końcu wszystkie cyfrówki tak mają a jakoś nie słychac żeby się użytkownicy innych marek skarżyli.

niedziela, 5 czerwca 2005, 11:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no calkowicie podzielam Twoje zdanie, ale jak pisalem, mi to akurat nie przeszkadza, jesli nie masz zamiaru zmienic sprzetu proponuje sie z tym pogodzic i tyle :)

poniedziałek, 6 czerwca 2005, 08:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ale w końcu wszystkie cyfrówki tak mają a jakoś nie słychac żeby się użytkownicy innych marek skarżyli.

Według zasady; jak z kimś nie możesz wygrać to się zaprzyjaźnij :)
W moim Canonie MV690 jest podobnie w zupełnej ciszy słychać szum mechanizmów kamery, jednak ja bynajmniej nie uważam tego za zbyt dokuczliwe...
Może w Twojej kamerze jest to głośniejsze :cry: proponuję wtedy dokupić mikrofon wyeliminujesz szum a i dźwięk będzie lepszy.
Pozdrawiam.

poniedziałek, 6 czerwca 2005, 09:55
Bywalec
Bywalec

No właśnie. Gdyby kamera miała wyjście na mirkofon zewętrzny to prawdopodobnie bym sobie nawet głowy nie zawracał. A tak jestem skazany na... szkoda słów. Cekawy tylko jestem jak inni mają w tym modelu. Może ktoś się zgodzi porównać z moimi nagraniami? oczywiście na mój koszt.

poniedziałek, 6 czerwca 2005, 23:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wtorek, 7 czerwca 2005, 06:08
Stały bywalec
Stały bywalec

To proste wydobądź mikrofon na zewnątrz kamery mocując go na zewnątrz kamery (przedłuż przewody), lub kup odpowiedni mikrofon zamontuj go na zewnątrz kamery ( można to zrobić w taki sposób aby wyglądało to profesjonalnie podobnie jak w kamerach chociażby półprofesjonalnych, gdzie mikrofony są na zewnątrz obudowane gąbką) a następnie odłącz przewody od mikrofonu w kamerze i podłącz je do mikrofonu na zewnątrz. Odgłosów pracy kamery nie będzie już słychać.

wtorek, 7 czerwca 2005, 09:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no tak, tylko jesli kamera ma gwarancje to juz jej nie bedzie miala

wtorek, 7 czerwca 2005, 11:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona