Teraz jest środa, 23 maja 2018, 16:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 JVC-szumy-reklamacja-po reklamacji 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post JVC-szumy-reklamacja-po reklamacji
Niektorym znany dosc powszechny problem ze zbyt czulym mikrofonem w kamerkach JVC zmusil do wyslania kamery do reklamacji.
U mnie ten problem nie jest tak dokuczajacy zebym koniecznie musial sie go pozbywac.
Tzn. chcialbym sie go pozbyc calkowicie ale...wlasnie dlatego zalozylem watek.
Dzieki koledze kiki i jego zapewnieniom, ze sie mna zajma odbylem rozmowe z panem w serwisie w W-awie (JVC Polska).
Myslalem, ze dostane dosc klarowny rysunek mojej sytuacji w czasie trwania tejze gwarancji.
Ja sadzac, ze problem jest dosc powszechny chcialem sie dowiedziec jakiego cudu dokonuja, ze nagle mechanizmu kamery nie slychac, co przerabiaja, itp ze problem ten przestanie wystepowac.
Dowiedzialem sie jednka, ze to nie jest powiedziane, ze to przez zbyt czuly mikrofon ale przyczyn moze byc znacznie wiecej, a czasami nawet reklamacji nawet nie podejmuja poniewaz to klientowi sie wydaje, ze jest zbyt slyszalny mechanizm kamery.
Hmm, pomyslalem dziekuje wysle kamere, bedzie tam conajmniej z 2-3 tygodnie podczas gdy musialbym sie wyrzec krecenia, a dosc czesto jej uzywam i odesla mi ja w takim samym stanie w jakim ja wyslalem (przypominam, ze mnie ten problem az tak nie doskwiera i po rozmowie z panem z serwisu obawiam sie, ze to nawet moje widzimisie z tymi szumami).

Mam wiec pytanie do tych, ktorzy juz skorzystali z serwisu JVC Polska i ze znanym problemem nagrywania dzwiekow mechanizmu kamery.
Jeden kolega wypowiedzial sie nawet, ze dzieki kiki posiada teraz panasonica GS75. Nie wiem co przez to rozumiec. Czy za doplata mu wymienili na jego rzadanie czy mu wrecz to zaproponowali (w koncu to kamerka drozsza o 80%). I czy przy takiej wymianie liczy sie cena rynkowa JVC GR-D33 czy cena z paragonu?
Ja kupilem w promocji i za ta cene nie mialbym nawet porzadnego aparatu cyfrowego, nie mowiac o odpowiedniku cenowym wsrod kamer. A dokladac nie zamierzam.

Jest gra warta swieczki czy sobie dac z tym spokuj ?

czwartek, 12 maja 2005, 16:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie odpuszczaj. Musisz być zadowolony.W serwisie centralnym pracują dobrzy fachowcy.Powinni Ci pomóc.
Jeśli coś nie wyjdzie daj znać.

piątek, 13 maja 2005, 23:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]