Teraz jest poniedziałek, 21 maja 2018, 07:23

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 ktora JVC GR D200 czy JVC GR D 290 a moze cos innego 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post ktora JVC GR D200 czy JVC GR D 290 a moze cos innego
Chce kupic kamerke do uzytku domowego. NIe mam aparatu wiec chce zeby byl w kamerce i robil jako takie zdjecia upatrzylem sobiue te 2 ale nie wiem ktora bedzie leopsza poradzcie.
Dzieki

czwartek, 19 maja 2005, 20:15
Bywalec
Bywalec

jak chcesz robic zdjecia to kup sobie aparat. Jaki ? Dowiedz sie na blizniaczym forum w tym serwisie.

Aparat w kamerze (jaka by nie była) - nadaje sie jedynie do robienia fotografii na potrzeby filmu (DVD) . Przy rozdzielczosci telewizora są do zniesienia.
Przy zakupie mojego sprzeta kierowalem sie glownie zestawem wejsc/wyjsc. Jak mam robic fotki uzywam mojego wysłużonego OlympusaE100RS . Pomimo, ze to tylko 1,5 Mpix - zdjecia wychodzą zawodowe. Na głowe bija 5 megowe aparaty z plastikową optyką.
To zasługa sprytnej elektroniki i profesjonalnej optyki.

Mysle ze na rynku uzywanych aparatów trafisz sos ciekawego w granicach 300 -400 zł. (czyli roznica w cenie modelu kamery z aparatem i bez)
pozdrwaiam

piątek, 20 maja 2005, 09:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Generalnie Gregor ma rację ale zapewniam ,że dotyczy to wyłącznie najtańszych kamer. Choć mam kilka b.dobrych ujęć zrobionych kamerami .
Z dwóch kamer zdecydowanie lepsza jest kamera grd 200 . Kamera jest obecnie w ciągłej sprzedaży w Japonii . http://audiovideo.com.pl/product_info.p ... cts_id=228
w tej klasie cenowej to super kamera. Bardzo dobre paremetry dźwiękowe. Night scope pozwoli robić Ci zdjęcie w kolorze w nocy, nawet odległych obiektów.
Kamera grd 200 robi znacznie lepsze zdjęcia od 290 .
GRD 200 jeszcze nie dawno kosztowała 3999. I sprzedawała się b.dobrze. Otrzymywała wysokie oceny u wszystkich użytkowników i to nie tylko w Polsce.
pozdrawiam

piątek, 20 maja 2005, 10:50
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]