Teraz jest piątek, 19 października 2018, 11:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Kamera - prosba do tych co sie znaja 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera - prosba do tych co sie znaja
Wiem, ze pewnie sie powtarzam, ale nigdzie w archiwum nie znalazlam
odpowiedzi na moje pytania. Chce kupic kamere cyfrowa do nagrywania dziecka, wakacji, biezacych wydarzen itp.. Do tej pory bylam zapalona amatorka fotografowania i nie zamierzam zaprzestac robienia zdjec, a jedynie poszerzyc mozliwosci.
Nigdy kamery nie mialam i nie mam zielonego pojecia na co zwracac uwage. Na wyczucie mysle, ze potrzebny mi duzy zoom (w lustrzance stosuje 300-ke) i mozliwosci obrabiania. Cena nie jest decydujaca, moge wydac i 800 Euro jesli tylko bede miec pewnosc, ze place za cos co wykorzystam, a nie za zbedny bajer. Problem w tym, ze nie bedac uzytkownikiem kamery nie wiem jakie bajery moga mi w trakcie korzystania wydac sie potrzebne...

Bede bardzo wdzieczna za wszelkie uwagi w chlopskim jezyku, prosze mnie traktowac jak kompletnego laika w temacie i nie stosowac skomplikowanego slownictwa :-)

Ograniczam sie do mini-DV (juz znalazlam tu na forum info o roznicy z DVD.. hehe)

Intuicyjnie moj wybor kieruje sie lekko w kierunku:
Panasonic NV-GS140
Canon MVX350i
ale jestem otwarta na wszelkie inne propozycje (ale chcialabym wyboru dokonac swiadomie)

Z gory dziekuje za Wasza pomoc.
Pozdrawiam!
Nesla

P.S. mieszkam w Holandii, stad ta cena w Euro, nie wiem jakie sa widelki cenowe w Polsce, wybaczcie.

poniedziałek, 20 czerwca 2005, 22:58
Moderator
Moderator

uważam, że wybór tego panasonica w obecnych okolicznosciach jest jak najbardziej trafnym wyborem. gwarantuje dobrą i bezproblemową pracę :D

pozostaje zyczyc udanych zdjec i pomyslów przy zabawie w montaz, napewno znajdziesz sobie cos, w czym poczujesz sie swobodnie. a jesli nie bedziesz zdecydowana, na pewno pomozemy Ci wybrać.

pozdrawiam 8)

poniedziałek, 20 czerwca 2005, 23:24
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]