Teraz jest sobota, 20 października 2018, 23:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Canon vs Panasonic 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Canon vs Panasonic
Witam !
Mam pytanie. Chciałbym kupić kamerę Canon MVX 200 (300 lub 330), lub MVX 20. Czym różnią się wersje tych kamer z "i" na końcu i czy można je porównać np. z Panasonic Nv GS 75. Którą z wymienionych kamer polecili by Państwo , jeśli mam zamiar używać jej tylko do amatorskiego filmowania okolicznościowego, ale w różnych warunkach oświetleniowych. Pozdrawiam. Kulawy.

poniedziałek, 27 czerwca 2005, 20:33
Nowy
Nowy

Witam. Jestem szczesliwym posiadaczem kamery canon z serii XL. Ogolnie jestem zadowolony ze sprzetu i mozna powiedziec ze jestem troche canonowcem ale nie zamykam sie na rozwiazania innych firm. konkretnie! Nie wiem dokladnie jakie maja wlasciwosci modele o ktorych wspomniales ale jesli chodzi o literke "i" w nazwie canona to oznacza ze ma odblokowane wejsca DV i AV. Ale przestrzegam cie przed Canonami!!! Testowalem kilka kamer z seri MV oraz MVX i wszystkie bardzo marnie sie sprawdzily w gorszym oswietlleniu (pojawilo sie bardzo duzo szumow). Natomiast po zabawie z kamera Panasonic bylem bardzo pozytywnie zaskoczony. W pierwszej kamerze tej klasy spotkalem sie z tak prosta i szybko dostepna obsluga manualnych ustawien (Focus/Balans/F/S), gdzie w Canonie sa one poukrywane w glebokim menu. Nie bede sie rozpisywal. poprostu wybierz Panasonica jezeli chcesz miec fajna kamerke a Canona z literka "i" jesli chcesz miec tani DV Player.
Pozdrawiam.

wtorek, 5 lipca 2005, 22:06
Stały bywalec
Stały bywalec

Miałem Canona 750i - przez 3 dni, a potem go oddałem bo nie mogłem już patrzeć na ten shit - w pomieszczeniach przy świetle żarówek zapomnij o kręceniu.

JVC GR-DF540E
Sony TRV 125E

wtorek, 5 lipca 2005, 23:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Sprawdź dobrze - obok w postach .Jakość w mrocznych pomioeszczeniach dobrze zbiara 3 CCD Panasonica lub JVC GR DF 420/570 zalezy co Ci bedzie potrzebne.
Jesli masz więcej kasy to może GZ MC 500 3 CCD z twardym dyskiem JVC . Mocne opinie na swiecie . Trudno dostepna.
pozdrawiam

środa, 6 lipca 2005, 02:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]