Teraz jest niedziela, 27 maja 2018, 13:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Dobrze zrobię? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Dobrze zrobię?
Panowie proszęo poradę, juto mam zamiar kupić panasonica NV-GS75. Piszę tego pościka aby się upewnć, ze mój wybó jest wyborem trafionym.

piątek, 8 lipca 2005, 05:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Dobrze zrobię?
MANIEK R napisał(a):
Panowie proszęo poradę, juto mam zamiar kupić panasonica NV-GS75. Piszę tego pościka aby się upewnć, ze mój wybó jest wyborem trafionym.

Nie obraź się ale pytanie zadane bez sensu...
Skąd ma ktoś wiedzieć do czego Ci potrzebna jest ta kamera.

Z lektury forum wynika że jest to dobra i polecana kamera do użytku domowego, do zarobku raczej za słaba.

Pozdrawiam.

piątek, 8 lipca 2005, 08:13
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ja już byłem w 100% zdecydowany na gs75, ale od kiedy pojawiła się jvc d270 i dyskusja na forum o tej kamerce to zgłupiałem i bardzo mocno się zastanawiam czy jest sens przepłacać za panasonica!

piątek, 8 lipca 2005, 08:20
Bywalec
Bywalec

Witam
Ja już byłem w 100% zdecydowany na gs75, ale od kiedy pojawiła się jvc d270 i dyskusja na forum o tej kamerce to zgłupiałem i bardzo mocno się zastanawiam czy jest sens przepłacać za panasonica!

Witaj

miałem baardzo podobnie bo śledzę forum i wątki i zastanawiam się na co wydać kase ... ale koniec końców będzie nie GR-D270 tylko GR-DF570 ... ma kilka plusów i myślę że do domu jest w sam raz.

Pozdrawiam

piątek, 8 lipca 2005, 10:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kamery JVC - biją konkurencję możliwościami przy tych samych parametrach , nie mowiąc o cenach.
daj znać na gg 2868228 podam Ci linki testow.
pozdrawiam

sobota, 9 lipca 2005, 14:22
Nowy
Nowy

W poniedziałek (czyli jutro musze podjac decyzję) i teraz zastanawiamnie jeden fak- porównywałem w sklepie obaz z kamer i o dziwo albo jestem dlatonista albo na tych ywświetlaczach LCD wszystkie dawały mi jednakowy obraz- czy to jest wuina miejsca? duzej hali skelpowae oświelonej świetlówkami cyz jak?bo mnie się już wszystko pomieszało .ta 75 chciałem kupić ale powoli niezauwazam róznic.. mozę ktoś tu gdizęs ma mateiały gdzie ta kamera rózni się bardziej od innych i czym tam jeszcze?

niedziela, 10 lipca 2005, 09:33
Bywalec
Bywalec

Podejrzewam, że wyświetlacze mające z reguly takie same wymiary i ilość pikseli będą dawały podobne obrazy. Podłącz sobie kamerę do TV. Wtedy lepiej ocenisz.

pozdrawiam

niedziela, 10 lipca 2005, 10:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Potestuj sobie gr df 570 JVC .Na małym ekranie trudno dojrzeć jakiekolwiek szczegóły. Dlatego jestem w podziwie o fenomenalnych możliwościach ludzi gdy porównują kamerę jedną na lcd kamery , a za tydzień w taki sam sposob drugą. Potrafią zdecydowanie określić ich jakość. Nam zajmuje kilka godzin porownań na duzych ekranach przy zatrzymanych obrazach.
pozdrawiam

niedziela, 10 lipca 2005, 18:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jednak przepłaciłem i kupiłem gs75! wrażenia opisałem w poście! Szalę wyboru na korzyść panasonica przechyliła bardzo prozaiczna kwestia, mianowicie d270 ma bardzo diwny chwyt. Nie należę do ludzi o małych dłoniach a chwytając jvc nie mogłem się do niej zupełnie przyzwyczaić! zupełnie nie leży w dłoniach.

poniedziałek, 11 lipca 2005, 14:14
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]