Teraz jest środa, 17 października 2018, 23:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Pomóżcie!!!!!!!! Nie wiem co kupić:( 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pomóżcie!!!!!!!! Nie wiem co kupić:(
Witam wszystkich, mam 1500 złotych i nie wiem co z nimi zrobić. Oczywiśćie chciałbym kupić kamerę:D Zastanawiam się ogólnie pomiędzy JVC a Sony. Poleci mi ktoś coś? Powiedzcie co jest najważniejszego podczas wyboru kamery. Tych, którzy odpiszą serdecznie pozdrawiam.

czwartek, 14 lipca 2005, 19:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zadowolenie uzytkownika , każdy ma inne oczekiwanie.
Musisz dołożyć - 100 zł i bedzie extra kamera / poczytaj na forum - dużo pozytywnych opinii/ GRD JVC 270.
http://www.jvc.pl/produkty.php?objectID=659
Pozdrawiam

czwartek, 14 lipca 2005, 20:30
Nowy
Nowy

A panasonic gd21 ? jest taki na allegro za 1499zl. Ostatnio w media markt troche je testowalem ten model wzgledem gd 270 i tak JVC ma dosc niewygodny przelacznik zoomu, przy max zoomie jakos malo redukuje wstrzasy, najlepiej zas Sony hc 19 (17) tylko w sony nawet nie umialem wejsc do menu jakos nie znalazlem przycisku. Jak na test sklepowy JVC ma dosyc dobre kolory tak jak i panasonic. panasonic ma jeszcze polskie menu ktore jest dosyc dobrze po ukladane. Takie moje spostrzezenia

czwartek, 14 lipca 2005, 20:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
(...) tylko w sony nawet nie umialem wejsc do menu jakos nie znalazlem przycisku.

Sony maja dotykowy wyświetlacz LCD - niektórzy tego nie lubią, ja się jednak szybko do tego przyzwyczaiłem.
DiLGT napisał(a):
Jak na test sklepowy JVC ma dosyc dobre kolory tak jak i panasonic.

Tym się nie sugeruj, gdyż kolory zależą od ustawienia balansu bieli.

czwartek, 14 lipca 2005, 22:29
Nowy
Nowy

Ostatnio w media markt troche je testowalem ten model wzgledem gd 270 i tak JVC ma dosc niewygodny przelacznik zoomu, przy max zoomie jakos malo redukuje wstrzasy, najlepiej zas Sony hc 19 (17)

Jvc D270 ma zoom - 25x a HC 19 - 20x. Praktycznie w ręce można utrzymać zoom do 10x, później jest to coraz trudniejsze a przy 25x wręcz niemożliwe. Musisz porównać stabilizację przy takim samym współczynniku zbliżenia.
Już po zakupie D270 miałem przez jakiś czas w rękach Sony DCR-TRV 12E. Kamera ta wyposażona jest w stabilizator Super Steady Shot. Nie wiem jak Sony to robi, ale mi po tym teście pozostało dziwne odczucie: Załadowałem kasety do obu kamer i zacząłem kręcić raz jedną raz drugą. I jeśli chodzi o stabilizację to na ekranikach kamer znacznie lepiej wypadało Sony. Odniosłem wrażenie, że Sony dużo mniej trzęsie. Jednak po zrzuceniu materiału na dysk okazało się iż wcale nie jest tak pięknie. Sony trzęsie równie mocno - może nie mocniej ale na pewno nie słabiej. Myślę, że jeśli chodzi o te dwie kamery to stabilizacja jest porównywalna.
Wszystko co napisałem powyżej są to oczywiście moje osobiste odczucia i spostrzeżenia. :)

piątek, 15 lipca 2005, 09:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]