Teraz jest środa, 23 maja 2018, 03:21

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 TANIA-DOBRA-DO FILMOW DVD-->jaki model? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post TANIA-DOBRA-DO FILMOW DVD-->jaki model?
Witam!!

Wiec tak, moje potrzeby to zapisywanie fragmentow fajnych chwil, momentow w postaci ruchomego obrazu typu jakies wycieczki, spotkania itp, zalezy mi na dobrej jakos dzwiekow - chodzi o dobrze slyszalne rozmowy, a pozniej to co nagram chcialbym zgrac na komputer, by moc zapisac na zwyklej dvd.

Chcialbym zeby kamera byla tania, moze byc z allegro, ale zebym tez na nia pozniej nie okazalo sie ze jakos obrazu na dvd jest tak, ze sie nie chce ogladac.

I zalezy mi oprocz w miare ladnego orbazu w dobrych warunkach, to takze zebym mozna bylo pokrecic w pomieszczeniach, czy na zewnatrz przy zmroku --> slyszalem, ze niektore samsungi moga wilmowac w zupelnych ciemnosciach za pomoca podczerwieni --> czy to prawda i jak to wyglada w rzeczywistosci, i slyszalem tez o nich, ze w dzien maja jednk gorsza jakos od innych bardziej porzadanych firm.

podsumowujac: dobry dzwiek, filmowanie w gorszych warunkach, nie za drogo, mozliwosc nagrywania z nich plyt dvd. (niedrogo to dla mnie ponizej 2000, moze 1500?)

Jakby ktos mogl mi podac kilka modeli, ktore moglbym wziasc pod uwage to bardzo bede wdzieczny!

wtorek, 19 lipca 2005, 13:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: TANIA-DOBRA-DO FILMOW DVD-->jaki model?
sekator napisał(a):

podsumowujac: dobry dzwiek, filmowanie w gorszych warunkach, nie za drogo, mozliwosc nagrywania z nich plyt dvd. (niedrogo to dla mnie ponizej 2000, moze 1500?)

Jakby ktos mogl mi podac kilka modeli, ktore moglbym wziasc pod uwage to bardzo bede wdzieczny!

A nie prościej wejść na jakąś strone sklepu i zobaczyć jakie modele możesz sobie kupić do tej sumy... :evil:

Ja rozumie że chciałbyś aby ktoś Ci pokazał paluszkiem, tą sobie kup będzie idealnie wilmować

Jeden kolega sam sobie poradził o tu; http://forum.swiatobrazu.pl/dv/viewtopic.php?t=13277

I Ty dasz radę...

wtorek, 19 lipca 2005, 14:21
Nowy
Nowy

Post Dzieki za oswiecenie!
Drogi Siwy!

Gdybym chcial sie dowiedziec w jakis sposob korzystac z forum moj post mialby inny temat.

Po to jest ten dzial, zeby mozna bylo sie zapytac, moze a noz pojawi sie ktos zyczliwy i kompetnetny, dla ktorego wpisanie kilku modeli zajmie 30 sek, a jezeli sie nie znajdzie to wtedy mowi sie trudno.

A w miedzyczasie moge sobie przeszukiwac i zbierac informacje.

Ale mimo wszystko dziekuje za probe nawrocenia mnie na dobra droge i zachecenia do wlasnej pracy!

wtorek, 19 lipca 2005, 14:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Masz tu też modele kamer do 1500zł, poznaj moje dobre serce i kilkanaście sekund poświęconych na znalezienie;
http://www.skapiec.pl/site/cat/18/filtr ... 22_0_0_0_0
:wink:

wtorek, 19 lipca 2005, 16:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]