Teraz jest czwartek, 24 maja 2018, 12:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Która z nich?GS17,GS21 i kilka innych. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Która z nich?GS17,GS21 i kilka innych.
Na poczatku chciałem kupić GS21 bo ma aparat i tym w sumie sie rozni od gs17,czy tak?Ale ochota na zdjęcia kamerowe szybko mi przeszła.Kupuję GS17 ,no tak ,ale wszyscy piszą ,że to nie CCD3 i jakość będzie marna,jak marna pytam może moje ambicje spełni?Czy znacie drodzy forumowicze linki do stron gdzie można zobaczyć próbne filmiki kamer?Proszę tylko o jakieś anglojęzyczne bo niestety strony z "krzakami" mnie przerażają.Gdybym trochę się wysilił i poczekał to byłoby GS75 czy naprawdę warto czekać?I tu zwracam się z prośbą do szanownych forumowiczów czy dysponujecie linkami lub matriałami porównawczymi np GS21 i GS75?Jeśli tak to udostępnijcie,a ułatwicie życie wielu noobom.Mój wybór rozgrywa się także pomiędzy GR-DF540,GR-D32,JVC GR-DF420E,GR-D270.Zastosowanie jak u większości domowników :P dzieci,wycieczki ,wydarzenia rodzinne.Aparat niekoniecznie,fajnie gdyby miała DZIAŁAJĄCĄ opcję kamery internetowej przez usb a firewire,przydałoby się też av in.Pozdrawiam!

środa, 28 września 2005, 16:48
Bywalec
Bywalec

Skoro nikt bardziej dośw8iadczony nie odpowiedział to może ja coś napisze. Posiadam panasonica nv gs 17 i mi w zupełności wystarcza, obraz jest dobry zoom duży 24x, wadą jest to że bez dobrego oświetlenia nie bedziesz mogł filmować (np. grill na działce późnym wieczorkiem)

czwartek, 29 września 2005, 14:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
karol1988 używałeś jaj jako kamery interetowej?

czwartek, 29 września 2005, 17:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]