Teraz jest sobota, 26 maja 2018, 14:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Kamera za ok 3000zł 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera za ok 3000zł
Witam
Jestem nowy w tym temacie więc jeszcze nie za bardzo wiem czego chce. Mam zamiar kupić kamerę a mój budżet na ten cel to około 3000zł. Zależy mi szczególnie żeby filmy kręcone przy słabym oświetleniu lub o zmierzchu były dobrze widoczne po nagraniu. Nie zależy mi szczególnie na funkcji aparatu gdyż jeśli mam dopłacic do kamery te powiedzmy 700 zł to wolę kupić oddzielny aparat cyfrowy jeśli jednak będzie taka funkcja to nie zaszkodzi. Zastanawiałem się nad kamerami Sony i widzę że moje wymadania w miarę spełniają HC39 lub HC42. Najlepiej jednak podoba mi się HC90 bo ma nawet wbudowaną lampę no i aparat który na początek by wystarczył ale ta jest droższa. Oczywiście nie musi to być kamera tej marki ale słyszałem że te są dosyć dobre. Kamery będę używał do codziennych rzeczy jednak nie wykluczone że nakręcę jakieś imprezy typu komunia lub wesele. Najbardziej zależy mi na jakości nagrania więc co poradzilibyście mi w tej cenie.

wtorek, 4 października 2005, 17:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ta kamera - to naprawdę extra wybór. Sprawdź jeszcze przy okazji Nv GS 75 Panasonic. 3CCD - extra nagrywa szczegóły.
są testy na: hdtv.com.pl, videomax.ru , camcorderinfo.com
pozdrawiam

środa, 5 października 2005, 02:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A nie zastanawiałeś się nad panasonicami gs140 lub gs250. Tą pierwszą można kupić za ok 2600zł a drugą za 3600zł. Obydwie 3CCD, a 250 robi niezłe zdjęcia (ktoś publikował na forum, trzeba poszukać).
pozdrawiam

środa, 5 października 2005, 11:35
Nowy
Nowy

Ta druga kamera Panasonica jednak przekracza mój budżet (ok 3600zł) więc zostaje raczej tylko Panasonic gs140, Sony HC42 i ostatecznie HC90. Którą więc z tych mi polecacie najbardziej? Dodam tylko jeszcze, że kamerę chcę kupić nową u mnie w Lublinie więc odpada jakikolwiek sklep internetowy (mam może jeszcze za mało przkonania do tego typu transakcji na taką skalę).

środa, 5 października 2005, 16:12
Nowy
Nowy

Porównywałem na pewnej srtonce kamery. Z tego co tam mi polecano to podobnymi kamerami do siebie są:
Sony DCR-HC90
Canon MVX20i
Canon MVX3i
Canon MVX45i
Panasonic NV-GS140
Najbardziej podobają mi się kamery marki Sony jednak sam już nie wiem czy opłaca się dołożyć te parę stów i kupić HC90 czy zaoszczędzić wybrając HC42.
Która jest z nich w miarę najlepsza?

czwartek, 6 października 2005, 16:21
Nowy
Nowy

Ja mem też problem. Nie wiem czy kupić Panasa NV-GS150 (za ok. 2500), czy Sony HC90 (około 3100). Przy czym zaznaczam, że chodzi mi tylko i wyłącznie o jakość obrazu (nagrywanego zwłaszcza w pomieszczeniu), a nie o jakieś bajery.

środa, 2 listopada 2005, 14:15
Bywalec
Bywalec

Ja mem też problem. Nie wiem czy kupić Panasa NV-GS150 (za ok. 2500), czy Sony HC90 (około 3100). Przy czym zaznaczam, że chodzi mi tylko i wyłącznie o jakość obrazu (nagrywanego zwłaszcza w pomieszczeniu), a nie o jakieś bajery.

Chłopie, bierz w końcu tą HC90 bo jak tak dalej pójdzie to i wnuka nie będziesz miał czym nagrywać... :D

środa, 2 listopada 2005, 15:25
Nowy
Nowy

Jestem już po zakupie kamery a mój wybór padł na Sony HC90. Powiem tylko, że kamera rewelacyjnie nagrywa w dość słabym oświetleniu a i jakość jest wporządku. Jak dla mnie w zupełności narazie wystarczy. Nie żałuję więc tego zakupu i mogę szczerze polecić jako jej użytkownik.

środa, 2 listopada 2005, 17:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]