Teraz jest wtorek, 22 maja 2018, 10:19

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pilna pomoc!!!Dla mnie duży problem,dla was malutki :-)) 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pilna pomoc!!!Dla mnie duży problem,dla was malutki :-))
Hej!Wiem że nie powinienem pisać nowego tematu,bo taki już częściowo istnieje,ale bardzo pilna mi jest pomoc i wasze rady,a otwierajac nowy post wiecej osób wejdzie w niego i sie wypowie!

A chodzi o to,że chce kupić kamere do 2000 zł,jestem studentem i pisze prace inżynierską pod tytułem:"Prezentacja multimedialna" która bedzie polegać na nakręceniu krótkiego filmu(góra 30 minut) na temat mojego kierunku na którym uczęszczam.I mam pytanko... jaką kamere do tego celu byście mi polecili w miare dobrą w tym przedziale cenowym do krecenia różnego typu scen,z kamery powinno sie łatwo zgrywać na komputer w którym bede potem przerabiał i wstawiał różne sekwencje.

Później kamera bedzie mi słóżyc do użytku codziennego tzn. kręcenia imprez rodzinnych,jakiś śmiesznych filmikow i do zabawy itp...

Przegladałem forum i zawiesiłem oko na paru modelach kamer,ale nie bede zdradzał by nie sugerować komuś odpowiedzi... Czekam na żetelne i fachowe wypowiedzenie sie na ten temat...

POZDRAWIAM!

środa, 1 marca 2006, 19:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

NV-GS180 - najlepszy wybór w tej cenie . Łatwo przeniesiesz na kompa przez USB ( bez utraty jakości )

środa, 1 marca 2006, 20:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]