Teraz jest czwartek, 24 maja 2018, 21:29

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Jaka kamera?? Panasonic Gs500/Canon Mvx45i 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaka kamera?? Panasonic Gs500/Canon Mvx45i
Proszę o doradzenie w wyborze kamery.Do wyboru mam dwie kamery Panasonic Gs500 oraz Canon Mvx45i. Z góry dziękuję za wszystkie opinie.

niedziela, 12 marca 2006, 17:47
Stały bywalec
Stały bywalec

Arek..jeśli możesz ,wstrzymaj się z zakupem DV,już pojawiają sie małe kamerki HDV,w cenie 6000 tys.............pomyśl.

niedziela, 12 marca 2006, 19:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

zgadzam sie z maniakiem , ja miałem kupić o wiele tańszą ale patrze w przyszłość i nie kupuje tej tańszej tylko zbieram na HDV

niedziela, 12 marca 2006, 20:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To prawda można się wstrzymać z zakupem i wydać 6 tyś zł (50 % więcej od zamierzanej kwoty) na kamerę Hdv.Tylko pytanie po co.Czy zwykły uzytkownik odczuję różnicę między hdv a w/w kamerami??

niedziela, 12 marca 2006, 21:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no pewnie że tak! widziałeś filmy z hdv ? mam pare filmików na kompie i różnice widać gołym okiem ...

niedziela, 12 marca 2006, 22:06
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A macie może jakieś linki do wchodzących kamer hdv w cenie 6 tyś??Jeśli tak to proszę

poniedziałek, 13 marca 2006, 12:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Sony HDR-HC1 - mała , na allegro mozna kupic juz za 4800 zł

poniedziałek, 13 marca 2006, 12:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
No właśnie Sony.Cała sprawa polega na tym że4 Sony odpada.Pozostaje Jvc,Panasonic,Canon...

poniedziałek, 13 marca 2006, 23:29
Stały bywalec
Stały bywalec

Czytalem niedawno artykol na temat HDV. Pisalo tam iz "niestety" aby cieszyc sie tym standardem nie wystarczy tylko Kamera HDV lecz material nagrany na niej musi by odtwarzany na telewizorze pracujacym wlasnie w HDV. W przypadku telewizora bez tego niestety zbedne jest to HDV - a telewizor HDV to w Polsce raczej malo kto ma - jesli nie na calym swiecie jak narazie. Faktem jest jednak ze dobrze patrzec w przyszlosc!!

Oczywiscie nie jestem jakims szpecem od tego - pisze tylko to co przeczytalem - sam bardzo chetnie dowiem sie czegos wiecej od fachowcow na tym forum w sprawie HDV. Pozdrawiam.

poniedziałek, 13 marca 2006, 23:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zgadzam się z opinią.Aby wpełni zauważyć zalety Hdv trzeba mieć telewizor takowy.Pozatym ciekaw jestem czy Canon,Panasonic ma juz takie kamery w miarę rozsądnych cenak.Ps.Co myślicie o Canonie Mvx45i i Panasonicu Gs500??

wtorek, 14 marca 2006, 01:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Z tego co na szybko przeczytałem o GS500 wynika, że jest mniej interesujący niż GS400. Daje mniejszą kontrolę nad obrazem od swego poprzednika. Osobiście brałbym GS400, no chyba że nie zależy Ci na manualu.

wtorek, 14 marca 2006, 11:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Przyznam szczerze, że będzie to moja pierwsza kamera i nie jest to priorytet (manual).A użwyał już ktoś Canona ??

[ Dodano: Pią Mar 17, 2006 3:19 am ]
Troszeczkę wątek zamarł więc proszę nadal o opinie...

wtorek, 14 marca 2006, 16:19
Nowy
Nowy

na Twoim miejscu bym wybral panasonica 3CCD robi swoje,ja tez bylem przed wyborem kamer gs 280 i gs500 i stwierdzilem ze panasonic gs280 wystarczy mi (rowniez to moja pierwsza kamera bedzie) posiadam zdjecia z tej kamery jak chcesz to napisz do mnie i podaj adres e-meil to przesle Ci pare zdjec,sa naprawde super a niby kreci jeszcze lepiej a co do kamer HD to dopiero poczatek dajcie sie temu rozkrecic :)
A z drugiej strony po co komus taka kamera jak np.nie posiada takiego TV,a chyba nie ma tutaj takiego ze on i jego cala rodzinaka posiada taki telewizor (aby sie cieszyc niepowtarzalna jakoscia)

Chcialem wlasnie kupic ta kamere z sony ale po zastanawieniu zrezygnowalem nieodwolalnie,dwa latka poucze sie na panasoniku gs280 i zobaczymy co czas nam przyniesie na rynek ...

środa, 17 maja 2006, 13:29
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

tak sie akurat sklada ze male sony HDV (HC1 i HC3) sprawuja sie tez swietnie jako zwykle miniDV dajac niesamowicie ostry obraz pozatym zastosowane w niej uklady CMOS o wiele dokladniej odwzorowuja biele niz uklady CCD

sobota, 20 maja 2006, 22:35
Nowy
Nowy

tak sie akurat sklada ze male sony HDV (HC1 i HC3) sprawuja sie tez swietnie jako zwykle miniDV dajac niesamowicie ostry obraz pozatym zastosowane w niej uklady CMOS o wiele dokladniej odwzorowuja biele niz uklady CCD

Tylko czy widziales roznice cenowa?To dopiero poczatek w kamerach HDV i ja tak mysle ze nie warto ja zaraz kupowac,lepiej poczekac troche,a jesli juz kupic taka kamere to napewno nie jako zwykla DV tylko by trzebalo sie zaopatrzyc juz w TVHD :)

niedziela, 21 maja 2006, 09:11
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona