Teraz jest poniedziałek, 21 maja 2018, 16:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 panasonic gs180 a canon mvx300 i inne o przetworniku 1/4 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post panasonic gs180 a canon mvx300 i inne o przetworniku 1/4
chcę kupić kamerę, mogę wydać do 1800 złotych, głównym celem jest filmowanie mojej córeczki - a więc filmowanie głownie w domu; sporo czytałem o 3ccd i planowałem zakup panasa gs180, ale wyczytałem też że dobrze filmują (bo są "jaśniejsze", kamery o przetworniku większym niż 1/6, np. canon mvx300 ma przetwornik 1/4,5; i teraz pytanie: nie planuję zostac reżyserem, potrzebuję kamery do tego o czym pisałem wyżej, głównie chodzi mi o to żeby filmy były dobrej jakości, żeby zdjecia krecone w domu były ok, bez większych szumów itp, co wybrać?? panasa gs180 za ok.1760 zł czy canona mvx300 za 1399 złotych?? zakładam że większy przetwornik jest nieco lepszy niż standardowy 1/6, czyli mogę osiągnąć porównywalną jakość do panasa gs180, a mogę oszczędzic 3 stówy lekko licząc; mylę się?? prosze o radę, nie miałem dotąd kamery, nie mam zupełnie doświadczenia

poniedziałek, 29 maja 2006, 20:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Moim zdaniem Canona sobie odpuść i nie staraj się oszczędzać 300zł na tym wyborze, gdyż późniejsze niezadowolenie będzie cię niestety więcej kosztować !
A na marginesie zwróć także uwagę na to że GS180 ma nie jeden a trzy przetworniki !!

wtorek, 30 maja 2006, 11:51
Nowy
Nowy

wiem o tym za panas ma 3 przetworniki, ale stąd to pytanie, czy ten przetwornik canona 1/4,5 moze stanowic jakis ekwiwalent 3ccd panasa ?; czy canon jest rzeczywiscie tak kiepski i szumi?

wtorek, 30 maja 2006, 11:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]