Teraz jest niedziela, 27 maja 2018, 19:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 Sony DCR - HC46E 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Sony DCR - HC46E
Witam chcialbym kupic kamere cyfrowa raczej sonego. Z tym ze jestem
zielony w tym temacie i czym mam sie kierowac dokonujac zakupu?? bede
to nagrania amatorskie jakies wakacje wyjazdy czy wycieczki,czasami cos w nocy,
Rozejrzalem sie za kamera sony i kiedys mialem analogowa wiec teraz moze cos z tej firmy
Najbardziej pasuje mi Sony DCR - HC46E, nie wiem na co zwrocic uwage i czy ten model warty jest polecenia wiec czekam na jakies porady?

wtorek, 27 czerwca 2006, 23:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

tu masz opinię i opis kamery
http://www.camcorderinfo.com/content/So ... Review.htm
tu masz ranking
http://www.camcorderinfo.com/ratings.php
pozdrawiam

środa, 28 czerwca 2006, 09:37
Stały bywalec
Stały bywalec

dzieki za te stronki szkoda ze nie sa w calosci po polsku,ale czesc wyczytalem. szukalem takiej recenzji na polskich stronach ale nic z tego, jakosc video w dziennym swietle jest suepr natomiast nie wiem jak jest w nocy ??czy jakosc jest duzo gorsza?? i czy polecasz moze cos innego zamiast tej kamery czy na poczatek ta bedzie ok?? i jeszcze rzecz na ktora powinnem glownie zwrocic uwage?? pozdrawiam

środa, 28 czerwca 2006, 12:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

recenzje po Polsku - bedą nie długo.
pozdrawiam

środa, 28 czerwca 2006, 12:49
Stały bywalec
Stały bywalec

oki w takim razie czekam na recenzje po polsku mam nadzieje tak szczegolowa jak tam na stronie eng i czekam rowniez na nurtujace mnie pytania :) pozdrawiam

środa, 28 czerwca 2006, 13:57
Bywalec
Bywalec

A tyczasem przejrzyj ten temat: http://forum.swiatobrazu.pl/dv/viewtopic.php?t=17009

Jest tam m.in. mowa o HC46. Ja kupilem wczoraj HC44E (rozni się od HC46 brakiem wejść DV), ale nie zdążyłem jeszcze nic sfilmować więc póki co nie umiem Ci doradzić.

Pozdr. Marek

środa, 28 czerwca 2006, 15:15
Stały bywalec
Stały bywalec

Marc, czyli majac wersje bez wyjscia dv nie mozna wrzucic materialu na komputer?? jezeli ja przetestujesz to czekam na opinie bo ja dopiero dokonam wyboru za kilka dni:) dzieki i czekam pozdr:)

środa, 28 czerwca 2006, 15:19
Bywalec
Bywalec

Nie no :) Napisałem, że HC44E nie ma wejścia :) To oznacza, że na komputer można materiał zgrać, ale już z komputera (czy tam z magnetowidu) z powrotem na taśmę nie.

Jak nie masz mnóstwa starych taśm które chcesz zarchiwizować w postaci cyfrowej to możesz sobie odpuścić modele z wejściami DV (ja wyszedłem z założenia, że jak mi taka funkcja będzie potrzebna to za jakiś czas sobie kupie nagrywarkę DVD lub HDD).

Pozdr. Marek

P.S. W ciągu kilku dni to niestety nie będę miał czasu, aby się pobawić kamerką więc nici :(
Ale np. tutaj masz test: http://www.magazinevideo.com (tylko niestety po francusku - chociaż możesz zawsze uzyć translatora na angielski).

Ostatnio edytowano środa, 28 czerwca 2006, 15:49 przez Marc, łącznie edytowano 1 raz

środa, 28 czerwca 2006, 15:45
Stały bywalec
Stały bywalec

Marc, no fakt zle przeczytalem, mam torche tasm w analogowej postaci ale nie wiem czy bede sie z tym bawil wiec to bedzie tylko dodatek :) w takim razie dzieki czekam na jakies opinie po tesciku:) hehe

środa, 28 czerwca 2006, 15:48
Nowy
Nowy

Nie no :) Napisałem, że HC44E nie ma wejścia :) To oznacza, że na komputer można materiał zgrać, ale już z komputera (czy tam z magnetowidu) z powrotem na taśmę nie.
.

Też mi się ta kamera podoba ( ale jako laikowi w tym temacie ).

Ale jeśli chodzi o wejście to podają: - - > Złącza wejścia - i.LINK (DV) wg - - > http://www.agito.pl/product/29057

niedziela, 2 lipca 2006, 12:17
Bywalec
Bywalec

militaro: ja wiem że w temacie jest mowa o HC46E, ale moja wypowiedź dotyczyła modelu HC44E który różni się od tego HC46E właśnie tym, że nia ma wejść DV :)

A tak przy okazji uważajcie na jedno: w tym sklepie internetowym (nazwa na A.... skoro na forum nie można podawac linków) oszukują na akumulatorze w modelu HC44E: do NP-FP50 który jest oryginalnie na wyposażeniu trzeba u nich dopłacać 238 zł!!! (a dają NP-FP30 z tańszych modeli). W innych sklepach się z taką bezczelnością nie spotkałem!

niedziela, 2 lipca 2006, 14:33
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]