Teraz jest piątek, 25 maja 2018, 06:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 kamera koło 1000 z analogowym wejściem AV? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post kamera koło 1000 z analogowym wejściem AV?
Zdecydowałem ze kupię sobie kamerę wideo - cena w granicach 1000 zł. Przeglądałem fora jednak nadal nie wiem na którą się zdecydować. Chyba najbardziej chwalony jest Panasonic (Gs27,37 a moze 17?) oprócz tego stać mnie na Sony (HC17,19,23,24) i Canona (mv900). Ten canon to by chyba najtaniej wyszedł ale znowu słyszałem o tanich canonach nie najlepsze opinie. Sony podoba mi się najbardziej pod względem wyglądu, bo Panasonic wygląda na niezbyt poręczny (trudno go chyba np. schować w kieszeni kurtki z takim kształtem)
Chciałbym zeby ta kamera miała przyzwoite kolory i w miare dobrze radziła sobie w gorszych warunkach oświetleniowych typu mieszkanie, czy początek zmierzchu. Zoomy na mnie nie robią wrażenia, bardziej by mi zależało żeby miała szeroki kąt. Stabilizator obrazu jak najbardziej. Zdaje się że ekran dotykowy w sony byłby praktyczniejszy niż joystick? (np. nie powodowałoby to drgań podczas przełączania w trakcie filmowania jak sądzę)
Najlepiej żeby miała analogowe wejście video - często chodzę po górach i myślałem zeby kupić sobie miniaturową kamerkę którą mógłbym sobie gdzieś przyczepić a duża kamera byłaby w plecaku, wtedy miałbym wolne ręce. Niestety trudno na stronach internetowych znaleźć wiarygodne info czy dany model ma takie wejście, ten Canon chyba by musiał mieć litere "i" na końcu nazwy.
Czy w takim przedziale cenowym istnieje jakaś kamera z wejściem analogowym? I czy warto myśleć o tym Canonie czy też tylko Panasonic/Sony? Czy na zimę należy spodziewać się obniżki cen kamer posezonowo?

poniedziałek, 23 października 2006, 12:49
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]