Teraz jest wtorek, 22 maja 2018, 12:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Jaka kamera za 3500 zł brutto - jest styczeń 2007 r. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaka kamera za 3500 zł brutto - jest styczeń 2007 r.
Przejrzałem Wasze posty i są bardzo ciekawe. Niestety często są to opisy z roku np 2005 i połowy 2006 r. a ceny w cyfrówkach w takim okresie chyba bardzo się zmieniły. Proszę o komentarze z cenami na rok 2007.

Mam nadzieję że powtórka postu nie wzbudzi u Was wzburzenia że temat jest powtarzany.

Proszę o info jaka kamera, czy ma nagrywanie na kasetę czy na dysk, czy zawiera jakiś sofcik do obróbki, itp.
Słabo się znam na tym ale chcę teraz kupić i poznać się w nowym dla mnie temacie.

Aha chodzi o nowy sprzęt.

Z góry dzięki. Darek Sz

środa, 24 stycznia 2007, 08:45
Bywalec
Bywalec

Z tego co wyczytałem na forum to liczą się tylko kamery na miniDV i bezkonkurencyjna w tej cenie jest kamera Panasonic GS500. Sam stoję przed podobnym dylematem (kamera do 3500 PLN) i zastanawiam się co kupić.

środa, 24 stycznia 2007, 09:51
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Tak jak wyżej
Panasonic NV GS500 - nie ma konkurencji nawet wśród trochę droższych kamer.

A może coś HDV od Sony albo Sanyo... nie znam obecnych cen tych kamer ale powinny stanieć do przedziału około 4000zł już, lub niedługo.
HC1 lub HC3 Sony
lub
http://images.google.pl/images?hl=pl&q= ... raz%C3%B3w

środa, 24 stycznia 2007, 13:47
Bywalec
Bywalec

No i stało się. Włąśnie zakupiłem Panasonica GS500. Na razie sięładuje akumulator, więc nic jeszcze nie mogę na jej temat powiedzięc. Dziękuje wszystkim za pomoc w wyborze.

czwartek, 25 stycznia 2007, 21:23
Nowy
Nowy

Ja też się przymierzam. Także pisz gdzie kupiłeś, za ile, no i jakie są Twoje pierwsze wrażenia.
A może ktoś chce dorzucić jakąś informację o innym porządnym sprzęcie za te pieniądze ?

XGrzesX napisał(a):
No i stało się. Włąśnie zakupiłem Panasonica GS500. Na razie sięładuje akumulator, więc nic jeszcze nie mogę na jej temat powiedzięc. Dziękuje wszystkim za pomoc w wyborze.

piątek, 26 stycznia 2007, 10:54
Bywalec
Bywalec

Za kamerę zaplaciłem 3339 PLN. Z kamery jestem bardzo zadowolony. W zasadzie przeszkadzają mi dwie rzeczy:

1. Niewygodnie się ją trzyma. Problem jest w tym, że jak kamera założona jest na prawej dłoni to "leci na lewo", dzieje się tak gdyż pasek który się zakłada na dloń powinien według mnie być mocowany wyżej. Też macie z tym problem ?

2. Brakuje mi przycisku "Inifinty" dzięki któremu jednym przyciskiem mogę ustawić ostrość na nieskończoność (nie potrzeba wtedy zmieniać trybu pracy i kręcić pierścieniem).

czwartek, 22 lutego 2007, 23:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]