Teraz jest niedziela, 27 maja 2018, 16:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 GS 80 - błagam o pomoc 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post GS 80 - błagam o pomoc
Witam wszystkich!
na początek napiszę tylko, że ja naprawdę się starałem zdobyć sporo informacji... Ale po kolei: generalnie nie zajmowałem się nigdy filmowaniem (moja pasja to zdjęcia). Ale mam dość istotne plany - wyjeżdżam na wakacje do chin, i pomyślałem sobie, że pewnie warto byłoby to nagrać... więc zacząłem szukanie kamery od 0 informacji. Najpierw odpaadły mini DVD - mimo wszystko na jakości mi zależy, chcę też móc obrobić film po powrocie (i tu pytanie nr 1: - czy mój laptop z 1,8 Ghz i 1G RAM da radę?)... Ograniczyłem też sobie budżet :oops: - nie jestem zapalonym videomaniakiem, kamery będę używał okazyjnie, mam nadzieję że wydanie ok. 1200 PLN będzie ok. (zakup w necie) Po długich i wnikliwych obserwacjach na placu boju został: panasonic GS 80 i ew. sony HC 27. Mam konkretne pytania, proszę o pomoc... :?
- jak w kwestii baterii - będę chciał dokupić dodatkowe (podobno w sony nie działają zamienniki?, oryginały są droższe od konkurencji, ale dłużej działają?)
- czy do zimnej stopki w panasonicu da się podłączyć coś sensownego (jakaś niedroga lampa?)
- a może jednak wybrać coś zupełnie innego? :idea:
będę :D za odpowiedzi...
pzdr
S.

niedziela, 22 kwietnia 2007, 11:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]