Teraz jest czwartek, 24 maja 2018, 04:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Ktora kamere wybrac 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Ktora kamere wybrac
Mam problem jak kazdy inny na tym forum a mianowicie mam do wyboru 3 kamery 3 producentow:Sony DCR-DVD306 ,Canon DC-230 i Panasonic NV-GS320.zapytam sie ktortko ktora wybrac?A moze jakas alternatywa dla tych 3 modeli?Kazda w sobie ma cos fajnego co druga tego nie ma.Moje wymagania w stosunku do niej nie sa wysokie a koszty nie graja tutaj roli w uzytkowaniu tzn kupno kaset czy plyt.Chcialbym sie nia pobawic jak i bardzo zalezy mi na czasie w przesylaniu obrazu nagranego na kompa jak i duzy ekran.Pozdrawiam i licze na pomoc!:)

wtorek, 26 czerwca 2007, 12:47
Bywalec
Bywalec

Post odpowiedz
Ja bym na twoim mierjscu brał Panasonica NV-GS320 ze względu na 3 przetworniki, Obiektyw Leica Dicomar, optyczny stabilizator obrazu. Sonego bym nie brał ze względu na jeden przetwornik i ja wolę format Minidv...A canona nie brałbym ponieważ nie ufam zbytnio tej firmie,ale jezeli mialbym wybrac cos z canona to tylko model HV10 lub HV20 bo to dobry sprzęt. Ale z tych kamer co proponowales to bralbym panasonica.

wtorek, 26 czerwca 2007, 13:46
Nowy
Nowy

Dziex za podpowiedz.Zyjemy w czasach playstation i nie wiem czy kasety sa dobrym pomyslem.Teraz bardziej ludzie maja dvd w domach niz VHS-yazgrywanie filmu na dysk kompa troche zajmuje.Moze ktos zna model z panasonica na plyty z 3x przetwornikiem w podobej cenie?Pozdro i jeszcze raz dziekuje:)

[ Dodano: Wto Cze 26, 2007 3:42 pm ]
Moze lepiej by bylo kupic Sony DCR-HC94E?

wtorek, 26 czerwca 2007, 14:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]