Teraz jest sobota, 26 maja 2018, 04:29

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Jaki aprat kupić? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Jaki aprat kupić?
Witam!
Chciał bym kupić aparat typu: Lustrzanka cyfrowa, problem w tym gdyż się na aparatach nie znam ... chciał bym duża funkcjonalność aparatu do zdjęć uniwersalnych, robie zdjęcia bmxom i deskorolkom (obiekty szybko się poruszające) a miałem cyfrówkę która nie nadawała się do tego typu zdjęć... owszem robiła Łądne zdjęcia ludzi krajobrazów ale sportowe słabo, raz prześwietlało obraz a raz rozmazywało i nie potrafiło uchwycić danej akrobacji , a chciał bym aparat który miał by w sobie dobre makro dobre kolory, rozdzielczość, stabilizator obrazu, serie zdjęć jak najlepszą, nie zależy mi na tym aby miał kamerę w sobie bo to jest nie potrzebne, uwielbiam robić dużo zdjęć bo to jest moje hobby ale co do sprzętu Jeszce sie nie znam gdyż jest tego teraz dużo i ciężko cos dobrego wybrać wybrać.
Cena: hmm tutaj nie wiem po ile są takie lepsze aparaty, bo widziałem w róznych cenach 2000 , 3000, 4000, nawet 20000zł, nie chce jakiegoś schitu tylko porządny aparat który Bedzie się nadawał w każdych warunkach i miał wszystkie potrzebne akcesoria oczywiście:
lampa błyskowa
osłona słoneczna itd.

oczywiście trzeba zwrócić uwagę na to ze nie jestem jakimś profesjonalistą i nie robię zdjęć do jakichś magazynów itd. Tylko zdjęcia póki co dla siebie

Za pomoc będę naprawdę bardzo wdzięczny!
Pozdrawiam

PS: nie wiem czy dobry dział :(

sobota, 6 października 2007, 12:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]