Teraz jest wtorek, 22 maja 2018, 19:41

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 kamera za 3-4tys dla laika 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post kamera za 3-4tys dla laika
Witam.
Proszę o pomoc w wyborze kamery za 3-4 tys.zł. Przede wszystkim jaki nośnik do zapisywania powinienem wybrać kasetę, płytę, czy dysk twardy. Z tego co poczytałem mam wrażenie że dla mnie najlepsza była by kamera na DVD, pytanie tylko czy kamery DVD są miniaturowe, ktoś pisał że jakość obrazu jest gorsza , ale jak ma ta jakość się do obrazu cyfrowego zapisywanego na zwykła kasetę, bo taką kamerę aktualnie posiadam i nie zauważyłem jakieś bardzo złej jakości, chciałbym mieć możliwość obrabiania filmów, lecz z komputerami jestem na bakier więc jeżeli będę miał coś bardzo skomplikowanego to pewnie po pierwszej obróbce będę miał już dość. Kamera ma być używana do celów prywatnych czyli po nagrywać dzieciaki, jak i do firmy nagrać coś szybko i przesłać( optymalnie byłoby żeby nie trzeba było tego już formatować, czyli w kamerze włączam funkcję i mam nagrane w takim formacie abym mógł przesłać przez internet, o ile coś takiego jest możliwe, przy okazji ile może mieć mega np. dwuminutowy film? ) Dobrze byłoby aby kamera była mała, można było ją szybko podłączyć do kompa, telewizora i odtworzyć to co się nagrało. Optimum było by aby mogła pełnić funkcję aparatu, a zdjęcia były względnej jakości.
Kamera musi mieć polskie menu, pewnie byłoby dobrze żeby miała oprogramowanie do komputera. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

czwartek, 1 listopada 2007, 10:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post kamera za 3-4tys dla laika
No w takim przypadku jak opisałeś pozostaje Ci tylko zapis na DVD. Konkretnego modelu ci nie podam. Jak bym dzisiaj kupował to ja bym wziął takie coś Canon HV10 lub Canon HV20. Kupując te Canony licz się z późniejszą obróbką.

czwartek, 1 listopada 2007, 13:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]