Teraz jest czwartek, 18 października 2018, 18:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Jaka kamera HDD? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaka kamera HDD?
Witam.

Przymierzam sie do zakupu swojej pierwszej kamery. Zdecydowałem że chcę kamerę HDD. Tylko nie wiem na jaki model się zdecydować. Chcę się zmieścić w 2000 PLN. Zastanawiam się nad trzema modelami:
JVC GZ MG130
Panasonic SDR H20
SONY DCR–SR32

Proszę doradźcie mi który z tych modeli wybrac. A może cos innego???

Dzięki z góry
Pozdrawiam

[ Dodano: Nie Lis 11, 2007 3:32 pm ]
Nikt nie pomoże?? Mój budżet urósł do 2200 :) Więc wchodzą w grę jeszcze takie modele jak np Pana H250, JVC 255. Doradźcie coś proszę.

środa, 7 listopada 2007, 15:34
Nowy
Nowy

Nie chce pisac drugiego podobnego postu ale moje pytanie zblizone jest do mojego poprzednika.
W zwiazku z tym ze urodzil mi sie synek mam zamiar kupic kamerke,ale nie mam zielonego pojecia co wybrac. Po przejrzeniu roznych opcji mysle ze kupie kamerke HDD no chyba ze proponujecie cos innego. W tej chwilii waham sie pomiedzy JVC GZ-MG130, JVC GZ-MG135, JVC GZ-MG255, Panasonic SDR-H20, Sony DCR-SR32 E, a moze juz troche drozszy Panasonic SDR-H250. Mysle ze spokojnie dysk 30GB starczy, zoom optyczny mysle ze 10 ok,cyfrowego i tak nie bede uzywal tak jak to w aparatach-praktycznie bezuzyteczne. Jak to jest z firmami ktore lepsze Sony, JVC czy moze Panasonic? No i w zaklopotanie wprawia mnie matryca,wlasciwie dla moich potzreb jakiej potzrebuje, slyszalem ze 3 ccd lepsza jakos dlatego pod uwage wzialem tego ostatniego Panasonica, ale np. czy bede w stanie rozpoznacz czy to nagrywane bylo kamerka z matryca 0,8 , 1,2 czy moze 2.18 Mpx? Dodam ze czasami chce ja uzywac na wakacjach, jakas imprezka.

wtorek, 8 stycznia 2008, 14:33
Nowy
Nowy

Polecam panasonicka sdr-h250. Używam ją juz jakiś czas temu i filmy kręci super, a to że z obróbką obrazu są kłopoty to bzdura. Wystarczy zmienić rozszeżenie filmu i robisz z nim co chcesz. Gorąco polecam

środa, 9 stycznia 2008, 18:45
Nowy
Nowy

witam! Odswieze temat!!! Zastanawiam sie nad wyborem kamery z hdd... co mylicie na temar kamerki Panasonic sdr-h20???? wybrałem ją głownie z powodu stabilizacji obrazu optycznej...

Czy lepiej dopłacić i kupić model z 3ccd tjsdr-h250 albo kamere z wieksza liczbo pikseli tj JVC GZ-MG275 (2,2MegaPixela)????

kamere potrzebuje na uzytek domowy- głównie do filmowania rosnącego synka.... Ktory wybór jest najbardziej optymalny:
1. czy najtansza wersja tj Panasonic h20
2. czy lepiej kupic cos lepszego. Jesli tak to ktorą z 2 podanych???? Czy zauważe róznice między opcą 1 i 2 w obrazie na komputerze albo na telewizorze???

[ Dodano: Nie Sty 13, 2008 2:55 am ]
zadnej pomocy..
szkodaa...
wlasnie ogladalem obraz z kamer 1ccd i 3ccd powalajaca roznica... wybor oczywisty.... mimo znacznej roznicy cenowej...

piątek, 11 stycznia 2008, 16:07
Nowy
Nowy

Jeszce raz odnowie temat. Zdecydowac sie chcialbym na JVC 155 lub 255. Różnica w matrycy pierwsza 1.07 mln druga 2,18 mln. Czy dla domowego uzytku roznica bedzie bardzo widoczna i czy warto dolozyc i kupic model JVC 255 czy ten tanszy?

niedziela, 13 stycznia 2008, 15:45
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]