Teraz jest czwartek, 24 maja 2018, 15:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Panel dotykowy, za i przeciw ? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Panel dotykowy, za i przeciw ?
Witam zastanawiamy sie z mezem nad kupnem pierwszej kamery. Chcielibysmy cos na lata, pol-profesjonalnego. Robilismy juz podejscia w sklepach, jedyne co wiemy, ze chcemy kamerke z dyskiem twardym i stabilizatorem optycznym. Poszukiwania stanely na problemie w decyzji z panelem dotykowym. Niby ma plusy, ale jeden ze sprzedawcow przestrzegl nas, ze jesli kupujemy na 2-3 lata to ok, jesli na dluzej to wyswietlacz bedzie mial liczne trwale slady palcow i jest to bardzo duzy minus, no i ogolnie ze nie poleca. Wiadomo jesli wydac przypuscmy 4 tys zlotych, to chcielibysmy, zeby nam posluzyla troche i, zebysmy nie musieli tracic nerwow na pucowaniu wyswietlacza ze sladow palcow. Czy jest ktos kto mial okazje potestowac ten panel dotykowy i moglby powiedziec, czy poleca i mozna nie brac problemow ze sladami palcow (nawet po dlugim czasie uzytkowania) pod uwage? Myslimy o kamerze firmy Sony, w sumie to ciezko nam znalezc taka bez panelu dotykowego ze srodkowej polki. Czy moglibyscie cos polecic? Bedziemy wdzieczni za odpowiedz ^^. Pozdrawiam. Jagusia

piątek, 11 stycznia 2008, 17:16
Bywalec
Bywalec

Jak sie ma czyste ręce to nie musisz czyścić :D Ja mam kamerę sony z dotykowym panelem z 3 lata i taki sam jak był. Czasem jak sie zabrudzi to go przetrę jakąś chusteczką.

piątek, 11 stycznia 2008, 20:23
Bywalec
Bywalec

No ja mam półtora roku i też po przetarciu ściereczką wyświetlacz jest jak nowy.

Tak naprawdę to przestałem się przejmować wyświetlaczem po miesiącu od zakupu. U Was będzie pewnie podobnie więc argumentu zabrudzenia nie powinnaś brać pod uwagę.

piątek, 11 stycznia 2008, 22:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Panel dotykowy, za i przeciw ?
Jagusia napisał(a):
Chcielibysmy cos na lata, pol-profesjonalnego.
(...) przypuscmy 4 tys zlotych,(...)

Półprofesjonalne kamery Sony zaczynają się od sumy 2x większej.

sobota, 12 stycznia 2008, 10:27
Nowy
Nowy

Post Re: Panel dotykowy, za i przeciw ?
Witam ponownie, kamerka zakupiona. Przy kupnie Pan nam mowil o uszkodzeniach panela paznokciami, ktore nie sa uznawane przy gwarancji itp. Mimo to wzielismy, jedynie maz jest w stanie "bawic sie" opcjami na panelu, ja mimo wcale nie dlugich paznokci mam bardzo duzy problem, zeby cos na nim robic. Dlatego uwazam, ze dla kobiet pandel dotykowy kompletnie sie nie nadaje.
Pinto: Co do cen kamer polprofesjonalnych, to przed cena bylo slowo "przypuscmy" ^^. Pozdrawiam. Jagusia

sobota, 9 lutego 2008, 09:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]