Teraz jest poniedziałek, 21 maja 2018, 09:28

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Sony DCR-HC45E 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Sony DCR-HC45E
Jestem laikiem w temacie kamer wideo więc mam pytanie czy ta kamera jest warta swojej ceny czyli w granicach 1000zł . Kamera potrzebna mi jest jedynie do nagrywania imprez rodzinnych jak i dorastania mojej jeszcze nie narodzonej córeczki (termin połowa marca). Może polecacie jakąś inną ?

piątek, 18 stycznia 2008, 13:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

mam pytanie czy ta kamera jest warta swojej ceny czyli w granicach 1000zł

witam
W tym przedziale cenowym to dobry wybór. Może też być hc37e lub któryś z panasoniców np.gs60, gs27, gs80. Każda z tych dla początkowego amatora spełni kol. zadania

piątek, 18 stycznia 2008, 14:07
Nowy
Nowy

piątek, 18 stycznia 2008, 23:47
Nowy
Nowy

Post Re: Sony DCR-HC45E
Więc kupiłem Panasonica nv-gs60 i......
Wymieniam go gdyż słabo się sprawuje w pomieszczeniach tzn. jest widoczna ziarnistość i nie da nic z tym zrobić.Jeżeli chodzi o nagrywanie w plenerze to jest dużo lepiej tu sobie radzi bardzo dobrze.Jadę po Soniaka DCR-HC45E lub DCR-HC44E mam nadzieję że jeden z tych modeli będzie się sprawdzał ! Napisze jak sobie poradziły albo zaraz po zakupie czyli w poniedziałek 18.02 lub wtorek 19.02.

poniedziałek, 18 lutego 2008, 00:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

maxzana napisał(a):
Więc kupiłem Panasonica nv-gs60 i......
Wymieniam go gdyż słabo się sprawuje w pomieszczeniach tzn. jest widoczna ziarnistość i nie da nic z tym zrobić.Jeżeli chodzi o nagrywanie w plenerze to jest dużo lepiej tu sobie radzi bardzo dobrze.Jadę po Soniaka DCR-HC45E lub DCR-HC44E mam nadzieję że jeden z tych modeli będzie się sprawdzał ! Napisze jak sobie poradziły albo zaraz po zakupie czyli w poniedziałek 18.02 lub wtorek 19.02.

Z kamerami tanimi to jest tak że jakość obrazu w pomieszczeniach niedoświetlonych zawsze będzie kiepska plener owszem ale w domu musisz mocno świecić i nieważne czy będzie to sony canon czy panasonic. I tu leży największa różnica między profesjonalnymi a domowymi kamerami. Proponuję Ci nie wymieniać jej bo każda będzie nagrywać w ciemnych niedoświetlonych pomieszczeniach tak samo. Czyli będzie widoczne ziarno szumów :roll:

poniedziałek, 18 lutego 2008, 00:59
Nowy
Nowy

kazikmały - Dzięki ! Ale wymienię i tak bo kabel av jest uszkodzony , jednak sony dcr-hc44e , hc-45e lub hc-53e z przewagą tej ostatniej.
No byłem w sklepie dokładniej RTV euro AGD i nie wymieniłem bo nie było na magazynie ehh i trzeba zamówić przez neta żeby sprowadzili ?! Jakiś idiotyzm !
Ale to dopiero nic bo , jak powiedziałem "pani" odpowiedzialnej za zwroty i reklamację że chcę zwrócić lub wymienić to powiedziała że zwrócić mi kasy za sprzęt nie może bo nie ma do tego żadnych podstaw prawnych !!! ale wymienić na inny model może !!! hm ?!
Teraz myślę nad wymianą na w/w lub coś podobnego do 1100 złotych może coś mi ktoś z was doradzi !
I znowu mała zmiana ! jednak Panasonic gs80
22.02.08
I w końcu mam Panasonica NV-GS80 !!!! Teraz testuje , już widać różnicę w nagrywaniu w pomieszczeniach dużo lepiej sie sprawuje niż poprzedniczka GS60 . Później napisze wrażenia!

poniedziałek, 18 lutego 2008, 10:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]