Teraz jest czwartek, 18 października 2018, 12:35

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 kamera cyfrowa do 1500 zl bardzo prosze o pomoc 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post kamera cyfrowa do 1500 zl bardzo prosze o pomoc
Witam!

Chciałbym kupić kamere cyfrowa do 1500 zł. Co do wymagań to kamera bedzie wykorzystywana raczej do amatorskich filmow (spotkania rodzinne, wakacje itp.) jednak chcialbym aby byl to w miare porzadny sprzet. Zastanawialem sie nad Sony DCR-SR32E tylko nie wiem czy 0.8 mln px to nie za malo. Wazne jest dla mnie aby po porlaczeniu do tv mozna bylo bezposrednio z kamery odtwarzac film i zeby nie bylo problemu ze zrzucaniem filmu na komputer aby mozna bylo ew. obrobic film i nagrac np na dvd (mam macbooka) Raczej wolalbym kamere z twardym dyskiem, a robienie zdjec to drugorzedna sprawa (od tego sa raczej aparaty fotograniczne ). Bardzo fajnie jakby byla mozliwosc nagrywania filmow w ciemnosci (podczerwien) a co do zooma optycznego to mysle ze 15-20x to na pewno wystarczajaco. Co do marki to stawialbym na sony ale nie znam sie zbytnio na kamerach cyfrowych dlatego bardzo licze na wasza pomoc. powiedzcie co o tym sadzicie.

pozdrawiam i prosze o odpowiedz
Paweł

poniedziałek, 7 kwietnia 2008, 01:06
Moderator
Moderator

Post Re: kamera cyfrowa do 1500 zl bardzo prosze o pomoc
Wiem że to śmieszne, ale odpowiedź się nie zmieniła od paru lat (ceny tylko spadły, więc teraz to odpowiedź na pytanie o kamery za 1300/1800, a nie 3000 zł.): Panasonic NV GS320 / Sony DCR HC96E.
Przy tych kamerach, w tej cenie nic innego nie ma sensu, jeżeli chodzi o jakość obrazu.

poniedziałek, 7 kwietnia 2008, 17:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]