Teraz jest wtorek, 22 maja 2018, 04:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pierwsza kamera ..nauka 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pierwsza kamera ..nauka
Witam wszystkich!
Jakiś czas temu zainteresowałem się poważniej animacją i filmem..Animacje już robię ale to mi nie wystarczy i chciałbym spróbować nagrać coś kamerą. Niestety nie mam tyle środków by kupić chociażby półprofesjonalna kamerę jak np. Canon XM2. Z kamer amatorskich Canon HV30 http://www.ceneo.pl/1173857 wydaje mi się interesujący ale jego cena to ponad 2500zł. Moglibyście mi poradzić jakąś kamerę której cena wynosi do 2000zł o podobnych parametrach?

Najważniejsze jest dla mnie to żeby była to kamera na której mógłbym się czegoś nauczyć i nie chcę żeby całą prace wykonywała sama kamera za mnie. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi i pomożecie mi coś wybrac:)

Pozdrawiam:)

sobota, 31 stycznia 2009, 21:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Pierwsza kamera ..nauka
camillo napisał(a):
Witam wszystkich!
Jakiś czas temu zainteresowałem się poważniej animacją i filmem..Animacje już robię ale to mi nie wystarczy i chciałbym spróbować nagrać coś kamerą. Niestety nie mam tyle środków by kupić chociażby półprofesjonalna kamerę jak np. Canon XM2. Z kamer amatorskich Canon HV30 http://www.ceneo.pl/1173857 wydaje mi się interesujący ale jego cena to ponad 2500zł. Moglibyście mi poradzić jakąś kamerę której cena wynosi do 2000zł o podobnych parametrach?

Najważniejsze jest dla mnie to żeby była to kamera na której mógłbym się czegoś nauczyć i nie chcę żeby całą prace wykonywała sama kamera za mnie. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi i pomożecie mi coś wybrac:)

Pozdrawiam:)

witam

W zasadzie podałeś jeden parametr wyboru, cena. Bo /Najważniejsze jest dla mnie to żeby była to kamera na której mógłbym się czegoś nauczyć i nie chcę żeby całą prace wykonywała sama kamera za mnie. Mam nadzieję że wiecie o co mi chodzi i pomożecie mi coś wybrac:) / wobec takiego faktu można polecić Ci każdą do tych 2000 zł., z przedziału 1500 - 2000. Prawie każdy model ma mniej lub więcej ustawień manualnych dotyczących balansu bieli, migawki itp. Nikt chyba nie zdecyduje za Ciebie o wyborze konkretnego modelu. chyba że uściślisz inne jeszcze parametry, np: format zapisu, nośnik zapisu, wyposażenie kamery i.t.d.

sobota, 21 lutego 2009, 21:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]