Teraz jest środa, 17 października 2018, 05:16

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pierwsza kamera ok. 2200 zł / trochę więcej? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pierwsza kamera ok. 2200 zł / trochę więcej?
Witam.
Chciałbym kupić pierwszą kamere. Dotychczas zajmowałem się fotografią. Wiem, że moje fundusze są nieduże, jednak chodzi mi o pierwszą kamerę do nauki (wychodze z założenia, że na początek nie potrzeba od razy sprzętu z górnej półki). Interesuje mnie kręcenie klipów (amatorskich głównie muzycznych oraz np. podczas podróży z podłożoną muzyką w tle, więc mikrofon nie ma znaczenia). Kamera DV oczywiście. Z tego co wiem, za taką cenę raczej nie znajdę nic z focusem ustawianym przy obiektywie ? Dodatkowo w jakiej cenie mógłbym dokupić do tego konwerter szerokokątny, żeby w miare nie był to bubel? Myślałem może o Sony DCR-HC96E lub Panasonic NV-GS280 (czym się różni NV-GS280EP-S - jego cena to 2366 od NV-GS280 - cena 2754 zł w tym samym sklepie wysyłkowym), czy może dołożyć lepiej dołożyć trochę kasy (wiele nie dam rady)... ewentualnie może by mi się udało dozbierać na Canona HVC30 (nie posiadam zbytnio mocnego komputera na dzień dzisiejszy, ale planuje to zmienić za ok 3 miesiace, ani telewizora HD więc nie wiem czy jest sens?) Co o tym sądzicie? Jeśli źle się określiłem z górym przepraszam i proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

piątek, 8 maja 2009, 00:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Pierwsza kamera ok. 2200 zł / trochę więcej?
Hej, widzę, że nikt Ci nie odpowiedział, ale to było prawie miesiąc temu, coś zadecydowałeś? kupiłeś? a jeśli tak, to co i czy nie żałujesz? dzięki :)

środa, 3 czerwca 2009, 23:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]