Teraz jest sobota, 20 października 2018, 14:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Tania kamera do uzytku prywatnego do 1000-1500 zl 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Tania kamera do uzytku prywatnego do 1000-1500 zl
Witam

Przymierzam sie do zakupu niedrogiej kamerki ktora bede uzywal w czasie wyjazdow , imprez czyli ogolnego uzytku prywatnego.
Zalezy mi tez na tym zeby nagrany material szybko i bez problemow nagrac na plyte dvd czy cos takiego. Czy material nagrany na kamere z hdd lub karta pamieci mozna zrzucic na dysk twardy a potem nagrac od razu na plyte dvd? czy potrzeba przerabiac programami typu Pinacle Studio (posiadam taki ale nie pamietam w jakiej wersji bo kupilem ze 3-4 lata temu pewnie .

czwartek, 18 czerwca 2009, 13:00
Nowy
Nowy

Post Re: Tania kamera do uzytku prywatnego do 1000-1500 zl
Posiadam id elaną kamerę dla Ciebie, która ma dosłownie 2 dni.
panasonic SDR-S26 (bardzo często kupowana przez użytkowników którzy chcą ją wykorzystywać w calach w jakich Ty chcesz). Sprzedam Ci ją za 1050zł. (NÓWKA - używana dla sprawdzenia, kupiona wczoraj 28-07-2009)
Kamera ta posiada bezpośredni zapis na dysk twardy - masz od razu możliwość odtwarzania tego materiały za pomocą softu dołączonego do zestawu, bądź też możesz za pomocą tego softu od razu stworzyć video DVD - bardzo prosta obsługa). kamera jest prezentem, sprzedaje bo nie spełnia moich oczekiwań - wolę dozbierać na jakiś sprzęt z HD ponieważ materiał ma byc odtwarzany na dużym LCD... a takie coś kosztuje już ponad 2000 zł...

środa, 29 lipca 2009, 09:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

zanim kupisz SDR-S26 zgodnie z powyższą propozycją, proponuje przeczytać wątek:

viewtopic.php?f=4&t=28374

oraz szereg innych tematów odnosnie wyboru nosnika (miniDV, HDD czy karta) oraz standardu SD czy HD; po ich lekturze sam musisz zdecydować w co mierzysz i wtedy pytac się o konkretne modele

teraz moja opinia: za te pienadze, łatwy montaż, niezła jakość DVD to raczej SD na miniDV - ale musisz się spieszyć - rynek pierwotny zanika, na rynku wtórnym rosną ceny

pg

DZIEŃ ŚWIRA

środa, 29 lipca 2009, 10:07
Moderator
Moderator

pgrzyb2 napisał(a):
... to raczej SD na miniDV - ale musisz się spieszyć - rynek pierwotny zanika, na rynku wtórnym rosną ceny

pg

Dokładnie tak samo poszukał bym kamery miniDV za kilkaset złotych. Łatwy montaż, małe wymagania wobec programu i komputera, to zalety. Natomiast niska cena pomoże za dwa / trzy lata, podjąć Ci decyzję o przejściu na HD. Taniej kamery nie będzie szkoda wymienić, (może się nawet sama zepsuje? :mrgreen: :wink: ), a co się nauczysz za jej pomocą - to Twoje.

środa, 29 lipca 2009, 11:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]