Teraz jest wtorek, 22 maja 2018, 19:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Maly kosztorys 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Maly kosztorys
Witam Mam do rozpisania maly kosztorys. Srodki którymi dysponuje to 20.000 zl no moge jeszcze z 2.000 ewentualnie dorzucic:) ! ale procz komputera nie mam w zasadzie nic i obawiam się ze parametry mojego kompa nie spelnia wymogow plynnego obrabiania filmow. Planuje zajac sie wideofilmowaniem wesel itp. Jesli chodzi o kamere zastanawiam sie nad Kamera Sony Hdr-fx1000E - ok.13.500, program jakis malo zaawansowany na poczatek myslalem o Pinacle Studio 12 to koszt jakis 250 zl
Ale co jeszcze potrzebuje czy starczy mi kasy ? Prosze o wymienienie kompontentow niezbednych do udania sie z kamera na wesele jak rowniez parametrow minimalnych jakie moj komp musi posiadac bym mogl to wszystko zlozyc do kupy :) (nagrywarka, drukarka?)

wtorek, 16 lutego 2010, 16:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Maly kosztorys
FX1000 ? A wiesz, że w niej nie ma wytrzymałych, profesjonalnych złącz audio XLR ? Jakiśmikrofon powinieneś podłączyć dodatkowy a na minijacka bym nie liczył, jeżeli szukasz czegośw tej cenie to lepiej już z tymi XLR'ami np HDR-AX2000 - masz już zapis na karty, XLR, lepszy ekran itp...

Z resztą chyba lepiej kupić najlepszą dostępną kameręa koma zawsze mozna zmodyfikować, w koncu nie kazdy chce materiał w HD, a jak siętaki klient znajdzie to i wtedy kompa się nowego postawi

Ja wolałbym taki sprzęt:

kamera HXR-NX5 ok 17.000zł
rekorder FMU128 128GB ok 3.500zł
statyw Libec TH950 1200zł
batrerie 3x zamiennik 450zł
lampka jakaś 300zł
torba 700zł

Oczywiście do montażu HD z tej kamery trzeba dobrego kompa ale do montażu SD już nie....

Kamerę kupuje się rzadko...

Sony PMW-EX1R 16GB SxS, 16GB SanDisk Extreme Class 10 i Class 6, 32GB SanDisk Ultra II SDHC KATA CC-195 SWIT S-8U62 Samsung P2770HD Toshiba 32LV733 Windows 7 64bit EDIUS 5 Sony Vegas 9.0c i fajny krawat!
http://www.multi-media.com.pl

wtorek, 2 marca 2010, 23:23
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]