Teraz jest wtorek, 16 października 2018, 04:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Kamera Cyfrowa do 1500 zł 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera Cyfrowa do 1500 zł
Witam
Mógłby mi ktoś pomóc i powiedzieć mi jaką kamerę cyfrową warto kupić tak ok do 1500 zł. Wyjeżdżam na długą podróż zza granicę i chciałbym mieć jakąś pamiątkę w postaci filmu. Kamera musi mieć wbudowany pojemny dysk twardy i dobry zoom optyczny i to chyba wszystko.Nie wiem czy dołożyć więcej i zainteresować się kamerą HD,czy warto? Macie może jakieś linki do samplów gdzie porównywana jest wersja obrazu Standard-HD. Czy to prawda że jeśli interesować się zakupem kamery to tylko SONY? Jestem kompletnym laikiem więc proszę o pomoc i ewentualnie linki do stron z testami kamer, rankingami itp. Z góry dzieki

wtorek, 6 kwietnia 2010, 11:52
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Re: Kamera Cyfrowa do 1500 zł
ciezko bedzie... ;/ hm... za tą cene o ile bym dostał to celowałbym w canona xm1 ale to moja prywatna opinia a tez jestem amatorem tyle że ta kamerka o której mówie jest na kasety..

ewentualnie z mniejszych panasonic gs 400 lub gs 500

wtorek, 6 kwietnia 2010, 19:32
Bywalec
Bywalec

Na szczęście czasy nieco się zmieniły, kamery spowszechniały, technika poszła do przodu i dziś całkiem niezła amatorska kamera cyfrowa kosztuje już około 1200-1500 zł.

post zawierał wpisy z linkami do sklepu. zgodnie z ostrzeżeniem usuwam użytkownika.
Moderator

czwartek, 21 czerwca 2012, 15:47
Nowy
Nowy

do tego typu nagrań polecam zdecydowanie JVC GZ-HD300 (sam używam). Spełnia Twoje oczekiwania techniczne i kosztowe. Znajdziesz na pewno jakąś dobrą na rynku wtórnym, bo nowa to trochę większy wydatek (jeśli jeszcze produkują/sprzedają). Pozdrawiam.

sobota, 7 lipca 2012, 23:08
Bywalec
Bywalec

Witam, chciałbym kupić kamerę za około 1500zł. Do dyspozycji mam 1800zł, ale oprócz kamery chciałbym zakpić statyw, baterię (zamiennik) i etui. Kamera ma służyć do nagrywania wydarzeń kulturowych czy sportowych. Będzie to moja pierwsza kamera, a moja wiedza w tym temacie jest znikoma, dlatego proszę Was o radę przy wyborze.

Te kamery wpadły mi w oko:
Sony HDR-CX190EB
JVC GZ-HM650
Sony HDR-CX210EB
Panasonic HDC-SD80
Canon HF-M307

Oprócz tego cały czas zastanawiam się nad kupnem Canona Legria HF M46 (lub 406), jeszcze 3 miesiące temu można było kupić tę kamerę za 1500zł. Obecnie ceny są wyższe i model jest mało dostępny. W niektórych sklepach cena wynosi ponad 2000zł. Być może wiecie gdzie można kupić ten model w rozsądnej cenie. Oprócz tego wyczytałem, że dodatkowy sprzęt do canona jest drogi i moje pytanie brzmi, czy istnieją tańsze zamienniki (np. bateria, statyw). Pozdrawiam.

wtorek, 10 lipca 2012, 17:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

http://www.newworldvideodirect.com/

zobacz tutaj dodatki, moze taniej cos wyjdzie

wtorek, 10 lipca 2012, 17:43
Bywalec
Bywalec

Dzięki.

Udało mi się znaleźć Canona Legria HF M406 za 1400zł, co jak najbardziej mi odpowiada. Jest jednak małe "ale", po rezerwacji egzemplarzu okazało się że, cytuje- "niestety jest to sztuka ekspozycyjna". Co tym sądzicie, ryzykowalibyście zakup takiej kamery? Niestety nie mam możliwości obejrzenia sprzętu przed zakupem (koleżanka miałby mi ją odebrać ze sklepu).

czwartek, 12 lipca 2012, 20:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]