Teraz jest wtorek, 22 maja 2018, 19:21

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Kamera lub aparat do 1200 zł 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera lub aparat do 1200 zł
Witam.
Jestem nowy na forum i od razu mam pytanie.
Przy tak niskim budżecie czyli kwocie ok 1200 zł co byście poradzili do tworzenia filmów. Czytałem masę tematów na temat kamer i aparatów w tym przedziale cenowym i wywnioskowałem, że chyba najlepszym rozwiązaniem jest zakup aparatu z mozliwoscia nagrywania HD. Wśród aparatów zastanawiam się nad modelami sony hxV (modele 5,7,9) lub panasonic lumix tz (10 lub 20). Wg mnie generują całkiem niezły obrazek za swoją cenę. Natomiast co do kamer (full hd) w tym przedziale cenowym nie widze nic ciekawego. Najchętniej chciałbym kupić kamerkę ze względu na ergonomie i ogólny cel, ale poprostu nie wiem czy istnieje jakikolwiek model który w jakimś stopniu może konkurowac z w/w modelami aparatów. Byłbym bardzo wdzięczny za podanie odpowiednich modeli kamer w tym przedziale cenowym oraz chciałbym przeczytać wasze opinie na temat krecenie filmów "kompaktami".

I proszę odpuście sobie teksty typu ( kamera jest do filmowania a aparat do zdjęć) ;) Bo nie neguje tego tylko szukam najlepszego rozwiązania jeżeli chodzi o nagrywanie filmów przy niskim budżecie.

piątek, 15 lipca 2011, 15:57
Nowy
Nowy

Post Re: Kamera lub aparat do 1200 zł
Jak tam nie ma nikogo kto orientuje się w temacie bardzo niskiego budżetu ?
A i jeszcze dodam, że robienie zdjęć mnie w ogóle nie interesuje.

sobota, 16 lipca 2011, 17:03
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Widocznie tutaj nikt tym nie nagrywa. Osobiście nie chcę wróżyć z fusów, który będzie lepszy do nagrywania. Osobiście bym wybrał Panasonic TZ 20. Tak z sentymentu :wink:
Dragnon napisał(a):
I proszę odpuście sobie teksty typu ( kamera jest do filmowania a aparat do zdjęć) ;) Bo nie neguje tego tylko szukam najlepszego rozwiązania jeżeli chodzi o nagrywanie filmów przy niskim budżecie.

To sobie odpuszczam bo sam nagrywam aparatem ale ciut lepszym :)

sobota, 16 lipca 2011, 17:14
Nowy
Nowy

Dzięki chyba jestem zmuszony poniekąd na ten model bo nagrywa chyba lepiej od Sony. To z aparatów wiem co brać. Widzę, że jesteś obcykany w nagrywaniu lustrzankami to może poleciłbyś coś nawet drozszego?

Natomiast mógłby ktos napisać o jakieś kamerze nagrywającej w podobnych parametrach do tego aparatu ?

sobota, 16 lipca 2011, 21:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]