Teraz jest piątek, 25 maja 2018, 14:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Kamera od 2800 do 3500 zł. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera od 2800 do 3500 zł.
Witam,
Chciałabym zainwestować w jak najlepszą kamerę na kartę pamięci , która robi również dobre zdjęcia. Nie będę się za bardzo rozpisywać, bo to moja pierwsza kamera i niezbyt znam się w temacie. Najbardziej zależy mi na wysokiej jakości nagrywania,by miała dobry stabilizator obrazu, obraz po przybliżaniu i oddalaniu nadal był ostry.

Szukam kamery w cenie od 2800 do 3500 zł. (ale jak to będzie kwestia 500 zł to oczywiście dołożę :) )
Chciałabym mieć w miarę możliwości profesjonalny sprzęt, bo wychodzę z założenia, że jeśli mam kupić coś kiepskiego, to lepiej nie kupować nic.

niedziela, 13 stycznia 2013, 08:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Kamera od 2800 do 3500 zł.
Cytuj:
Chciałabym zainwestować w jak najlepszą kamerę na kartę pamięci , która robi również dobre zdjęcia

Nie spotkałem kamery co by robiła dobre zdjęcia i filmy. Spotkałem za to aparat(y) co dobrze robią to i to :D Obecnie na rynku są dwie firmy co robią dobre puchy - Panasonic i Sony.
Cytuj:
Chciałabym mieć w miarę możliwości profesjonalny sprzęt, bo wychodzę z założenia, że jeśli mam kupić coś kiepskiego, to lepiej nie kupować nic.

W tej kwocie o profesjonalizmie zapomnij - czy to aparat, czy kamera :wink: W aparacie musisz sporo dokupić a kamery moim zdaniem wcale nie dostaniesz. Aparat ma tą przewagę, że zawsze możesz go u-profesjonalizować :mrgreen:

poniedziałek, 14 stycznia 2013, 12:36
Nowy
Nowy

Tak przyznaje rację wiele osób już mi wybiło z głowy profesjonalną kamerę :( więc na razie chce zacząć od, w miarę dobrego sprzętu.

Jeśli chodzi o zdjęcia to chciałam raczej by był to miły dodatek, jednak nie jest to moim priorytetem i mogę zrezygnować z tego na rzecz na prawdę porządnego nagrywania.(za tą cenę)

Więc aparat może kiedyś, ale na razie odpada.

Zastanawiam się teraz nad:

Panasonic HC-X900

(ewentualnie poczekam na nowszą wersję
http://panasonic.net/avc/camcorder/hd/x920/index.html)

oprócz Panasonica znalazłam dwie inne

Sony HDR-CX730E i Canon Legria HF G 10

P.S może pominęłam jakąś dobrą kamerę ?

czwartek, 17 stycznia 2013, 10:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Również poszukuję kamery w podobnym przedziale cenowym i jakościowym.
Z góry przekreślałem Panasonic ze względu na małą matrycę 3CCD w tym przedziale cenowym. A tu miłe zaskoczenie tą nowa serią 900. Przetwornik ma sporą wielkość jak na te kasę sprzętu.
Używałem wcześniej kamery Panasonic NVGS250 (jakość SD) z przetwornikiem 3CCD. Obraz z kamer 3CCD ma bardzo ładne kolory ale w takiej kamerce potrzebuje dużo światła (mała matryca 1/6cal).
Zastanawiałem się również nad: Canon HF G10 oraz jego następcą G25 (nie znalazłem dostępnej tej kamery w Polsce) jak również bardzo ciekawie wygląda kamera JVC PX100 następca PX10 kamera ma być dostępna w Polsce marzec/kwiecień.

piątek, 18 stycznia 2013, 10:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]