Teraz jest czwartek, 24 maja 2018, 02:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 kamera HD do 1500-1800zł dla filmowca amatora 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post kamera HD do 1500-1800zł dla filmowca amatora
Witam,

Poszukuję kamerki tak do max 1800zł (ale to już max maxów ) oczywiście najlepiej HD i z HDD (nie posiadam żadnej dużej karty SD a chciałbym się zamknąć w/w cenie) i ważne by miała wejście na mikrofon(!) no i stopkę pod lampę(chociaż to w drugiej kolejności i już nie tak ważne jak mic).

Jestem filmowcem amatorem, który kilka filmów ma za sobą, posiadam już kamerę jedną JVC Everio gz-mg630ae ale jest to kamera standardowa SD, z HDD zwykła rodzinna.
Niestety jak na moje wymagania kamerka jest troszkę za słaba, szczególnie słabo zbiera dźwięk w większym hałasie (dlatego zależy mi by kamera miała wejście na mic), brak HD itd.

Byłem już w Media Markt jak i Saturnie niestety nie posiadali oni tam żadnej kamery z wejściem na mikrofon. Za to mieli kamery z mega bajerami, na których mi nie zależy m.in. WiFi, projektory, jakieś miniprogramy do edycji filmów itd. (to mi jest całkowicie zbędne!)

Dlatego zacząłem szukać w internecie jakiś wpisów na forach dot. kamery, niestety większość wpisów jakie znalazłem miało już z rok czy 2 (jak nie więcej) a wiadomo jak rynek szybko się zmienia.

Dlatego postanowiłem napisać nowy temat. Podsumowując szukam kamery HD, najlepiej z dyskiem HDD, bez zbędnych bajerów(projektory, wifi itd), z wejściem na mikrofon oraz ze stopką na lampę (to akurat dodatek) do 1500zł (max 1800). Kamera nie musi być najnowsza, może mieć rok czy dwa ale powinna spełniać moje wymagania.

Co proponujecie młodemu amatorowi filmowania?

niedziela, 24 lutego 2013, 21:48
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]