Teraz jest sobota, 20 października 2018, 08:32

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Jaka kamera za ok. 3 tys. ze slow motion? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Jaka kamera za ok. 3 tys. ze slow motion?
Witam,

Posiadam sklep biegowy i potrzebuję kamery do analizy kroku biegowego podczas doboru obuwia. Koniecznie potrzebuję do tego efektu "slow motion" jak najwyższej jakości i im wolniej, tym lepiej. Jaka kamera byłaby najlepsza do tego?

Ewentualnie kamera + jakiś fajny program, do analizy takiego nagrania.

Co do programu, to mam pytanie. Czy jest jakiś program, w którym mogę odtworzyć 3 nagrania w jednakowym czasie (chodzi tu o to, że nagram klienta w jego starych butach, na boso i w nowych a będę chciał odtworzyć te nagrania w jednakowym czasie w trzech różnych oknach np. w momencie kiedy klient zaczyna bieg unosząc lewą nogę). Wiem że tak można zrobić, bo widziałem to w kilku sklepach,ale nie wiem jakie do tego mają oprogramowanie :(

Pozdrawiam, Mariusz

wtorek, 17 marca 2015, 22:27
Moderator
Moderator

Post Re: Jaka kamera za ok. 3 tys. ze slow motion?
Widziałem gdzieś w necie film z Panasonic DMC-LX7, (a podobne właściwości pod tym względem ma DMC-FZ200), nakręcony z parametrami 720p / 100 fps.
Obydwa te aparaty mają również 480p / 200 fps - w PAL (w NTSC odpowiednio 120 / 240 fps). Nie próbowałem jednak jak to działa w praktyce. Jeżeli uda Ci się sprawdzić w jakimś sklepie, daj relację.

maniu777 napisał(a):
...Co do programu, to mam pytanie. Czy jest jakiś program, w którym mogę odtworzyć 3 nagrania w jednakowym czasie (chodzi tu o to, że nagram klienta w jego starych butach, na boso i w nowych a będę chciał odtworzyć te nagrania w jednakowym czasie w trzech różnych oknach...

Poczytaj o funkcji "obraz w obrazie" (PiP) i Event Pan/Crop w programach do edycji filmów i powiedz czy o takie rozwiązanie chodzi.

środa, 18 marca 2015, 00:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]