Teraz jest sobota, 20 października 2018, 15:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 GoPro Hero 4 Black 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post GoPro Hero 4 Black
Witam Wszystkich

Mam do Was pytanie i nadzieję, że mi pomożecie ^^

Jestem bliski zakupu kamerki sportowej - musi być sportowa, bo niejednokrotnie będę właśnie takie materiały nagrywał (choć amatorskie, to jednak ;) ) .

Najbardziej chyba celuję w GoPro Hero z uwagi na jej kształt (dobre mocowania we wszelkich miejscach), i przynajmniej teoretycznie dobre parametry i możliwości. Czytałem też trochę o tych sportowych kamerkach Sony, ale .. przede wszystkim jej kształt.. dostępność mocowań - jest o wiele mniejsza..

Nagrywane filmiki będą pojawiały się na YT i tutaj właśnie zachodzę w myśl, ile waży minuta filmu z GoPro Hero 4 Black w poszczególnych jakościach? Jak to się ma do możliwości wrzucania filmików na YT? - jeszcze niczego nie wrzucałem i nie znam ograniczeń..

Ostatnia nuta "wątpliwości" to czy normalne filmiki (nie sportowe) wychodzą równie dobrze, czy nie ma jakiś problemów, np. z dźwiękiem? Np. nagrywając domowy instruktaż wiązania butów ( oczywiście przykład z palca :D ), będzie to miało ręce i nogi?

Może akurat ktoś z Was tu obecnych posługuje się już taką kamerką i mógłby mi pomóc?

Pozdrawiam
Paweł Czy.

niedziela, 9 sierpnia 2015, 11:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]