Teraz jest sobota, 26 maja 2018, 11:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Kamera do 1000zł 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Kamera do 1000zł
Witam, jestem totalnym amatorem jeżeli chodzi o kamery dlatego z góry przepraszam jeżeli powiem coś niemądrego.

Interesuje mnie zakup kamery, której generalnie będę używał do celów niekomercyjnych. Głównie chodzi tu upamiętnić wyjazdy na filmie. Rozważałem kamery sportowe gopro ze względu, że są niewielkie i można wszędzie z nimi wejść m.in. do wody, ale nie posiadają ekranu LCD (można dokupić jednakże to już są większe koszta). W takiej sytuacji nie można na bieżąco obserwować czy nagrywa się obraz tak jak tego sobie życzę.
Długa żywotność kamery jak i baterii to jeden z głównym elementów jaki mnie interesuje, drugi zaś no to oczywiście wysoka jakość nagrywania (mile widziana też dobra jakość po zmroku i ciemniejszych pomieszczeniach).

Pewnie moje wymagania przewyższają budżet jaki przeznaczyłem na kamerę, dlatego jestem też w stanie nieco go zmienić jednakże zależy mi na zakupie w granicy tego 1000zł. Mam nadzieję, że w moim temacie wypowiedzą się jacyś profesjonaliści bądź pół-profesjonaliści, którzy mogliby mi dobrze doradzić przy zakupie. Nie chce żałować zakupu :)

czwartek, 17 września 2015, 13:17
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]