Teraz jest wtorek, 12 listopada 2019, 21:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
 jaka kamera do 3500zl 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: jaka kamera do 3500zl
Nie mam przekonania do używanych aparatów. Nigdy się nie wie co przeżyły. Budżet na aparat mam około 3000 więc i ten spokojnie się mieści. Zaczynam od zera i nie chce kupować bubli, wolę kompletować sprzęt powoli ale solidnie. Nikt mnie nie gonie, to póki co hobby.

piątek, 6 października 2017, 17:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

To trochę namieszałeś pisząc
MarcinPL napisał(a):
Dużo czytałem o aparacie Panasonic GH2 który zabrałby mniej funduszy z budżetu.

Dostępne tylko używki. Produkcja dawno zaprzestana :D

sobota, 7 października 2017, 13:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Nie wiedziałem :( w każdym razie najbardziej mnie przekonuje lumix g7 a mieści się w budżecie. Wystarczy jeszcze tylko dostać 2 wypłaty i będzie :) a może na święta załapię się na jakąś promocję.

sobota, 7 października 2017, 14:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
a co sądzicie o Nikkonie D7200? Mam w sumie Nikkona D90 i miałbym już do tego obiektyw 18-200 (resztę specyfikacji sprawdzę w domu) zastanawiam się jak bardzo duża jest różnica między właśnie tym nikkonem a lumixem czy warto uzbierać więcej funduszy.

czwartek, 19 października 2017, 13:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Czemu nie pooglądasz sampli?
Moim zdaniem szczegółowość 1080p jest na poziomie 720p innych kamer(czasem nawet jest gorsza od gopro). Powinieneś jednak na to sam wpaść oglądając próbki.
Wątek jednak jest długi, a Ty trzymasz się jednej odpowiedzi. Tu jest więcej propozycji np RX10(mój faworyt w tej klasie) i inne...

EDIT
Tu kolega dał porównanie tańszych aparatów(moim zdaniem samych ulotek), ale jest punkt wyjściowy.
Na początku nauki filmowania mnogość opcji + wymienne obiektywy bardzo skutecznie będą psuły Ci filmy i to zdecydowaną ich większość.
Jeśli będziesz filmował tak jak pokazywałeś to do tej pory, chaotycznie, z doskoku to kup coś prostszego co ma dobry automat i odciąży Cię od podejmowania decyzji, których trzeba mieć świadomość i doświadczenie.
Za zaoszczędzoną gotówkę kup gimbala.

czwartek, 19 października 2017, 19:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 110 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8