Teraz jest środa, 2 grudnia 2020, 00:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 kamera w cenie do 10 000 tys zł jaka? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post zapomniałem
zapomniałem o największej wadzie kamer serii XL1 .... punktowe pole autofokusa.. wyobraź sobie że kręcisz twarze młodych...przechodzisz z jednej głowy na drugą...po drodze jest między nimi luka 40 cm i ołtarz w tyle...autofokus poleci do ołtarza i raczej jak mu nie pomożesz nie wruci..(kamera studyjna(nagrania teatrzyków)) a nie live.

sobota, 15 stycznia 2005, 13:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Magikns, twoje testy XL1 zdecydowanie za krótko trwały.

sobota, 15 stycznia 2005, 13:51
Stały bywalec
Stały bywalec

Czy to jest temat "Kamera do 10 000 zł ? , jeśli tak, to ostatni rozmówcy plotą nie na temat !!!
Pozdrawiam

sobota, 15 stycznia 2005, 16:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Za to ty, Lensar, wniosłeś bardzo wiele konstruktywnych wniosków do tej dyskusji :-/
Sam pleciesz głupoty, bo nowego Canona XL1 można kupić za niecałe 10000zł. Panasonica ag-dvc30/60 też można sprowadzić za mniej, niż 10tysięcy.

poniedziałek, 17 stycznia 2005, 15:01
Stały bywalec
Stały bywalec

Jeśli tak, to sorki - nic, tylko kupować!
Pozdrawiam :wink:

poniedziałek, 17 stycznia 2005, 16:58
Bywalec
Bywalec

Post MACIE RACJĘ
ojj ludziska ludziska, macie rację kamera Xl1s jest do bani, ostrość się gubi, dzwiek do Bani, wszystko ciulowe, źle się ją trzyma peznadziejnie lezy na ramieniu, jest ciężka ma beznadziejny zoom 16 x, kolory to żenada, NIE kupujcie takich maszyn, bo się tym goście obsługiwać nie potraficie, magikns wiesz co, jezeli chodzi o te głowy to własnie po to masz push fokus, żebys sobie sam mógł ustawiać co kamera ma robić, widać że jesteś kamerzysta typu, AUTOMAT, kamera kręci chłopie Tobą a nie Ty kamerą, szkoda że zabierasz gos jak nie masz pojęcia, jestem ciekawy czy miałeś chociaż na tydzień czasu w dłoni Xl1s??? (bo niby w temacie jest xl1) wydaje mi sie że nie miałeś, pewnie w Media Markt na chwilkę do reki wziąłeś, oojjj koledzy... SUKCES filmowania(a nie mówię tylko o weselach) zależy w dużym stopniu od kamery, bo to podstawa, potem człowiek który umie wykorzystać zalety a nie wady kamery. Kazda ma wady i zalety, VX2100 jest jasna???? tak a jak jest ciemno to robi ziarno, zobaczcie czy Xl1s to robi??? Wszysty gadają a nikt tego nie miał.
A Ci co mają juz tą kamerkę to się z Was smieją i pisza na forum że kamera jest do Bani :) buehehe kręccie vx2000 bo lepsza od 2100, lub panasoniciem gs400 obraz mówie Wam rewelacja,
Dla mnie xl1s ma w sobie to coś, ale tego nie da się zobaczyć po 5 minutach trzymania w dłoni, bo za pierwszym razem to jedno co poczujecie to że jest cieżka i duża ... a ku woli ścisłości pomyślcie jak rozmiar kamery i jej ciężar odbija się na ujęciach???
Wiecie jak??? nie nie wiecie, ja zrozumiałem po kilku dobrych dniach zabawy, ujęcia sa stabilne jak ze statywu , nie wytrzęsione, nie trzba statywu , fajnie lezy na ramieniu trzeba się nauczyć ją użytkować ale dobrze że u nas w mojej okolicy jest tylko dwie takie kamery !!!! barzdo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!! i STRASZNIE SIĘ CIESZE!!!! po jakości kazdy przyjdzie do mnie :) <lol2> papa

czwartek, 20 stycznia 2005, 11:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2