Teraz jest niedziela, 20 stycznia 2019, 22:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 potrzebuje szybko pomocy!!!!!!! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post potrzebuje szybko pomocy!!!!!!!
witam!

prosze o rade....

wrzucam na timeline kilka teledyskow.w okienku widze ze jeden klip ma format 16:9 inny 4:3 i tak dalej.w zasadzie kazdy klip ma inny wymiar obrazu...jeden ma z lewej strony czarny pasek inny z prawej a jeszcze inny jest minimalnie przesuniety w lewo czy prawo...mowa tutaj o videoklipach muzycznych.generalnie jak eksportuje to do dvd i ogladam na tv to nie mam spojnego obrazu pelnoekranowego tylko raz mam z lewej strony 2cm czarnego pola raz z drugiej strony a czasami jedno i drugie.generalnie jak jeden videoklip przechodzi w drogi to obraz zawsze sie minimalnie zmienia...jak mam sobie z tym poradzic???czy jest jakas mozliwosc zeby AP Pro dostosowywal format obrazu kazdego z importowanych klipow do spojnego pelnoekranowego obrazu???
mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi mimo tego ze byc moze dosyc nieporadnie to wyjasnilem:) naprawde prosze o pomoc!!!! zalezy mi na kazdej godzinie!

piątek, 18 marca 2005, 02:21
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Miałem prawie to samo...
Witam! Również pracuję w Adobe Premiere (1.5), i miałem to samo. Jak przechwyciłem materiał, to w czasie edycji również miałem taki pasek. Chował się i wyjeżdżał. Wkurzające to było. Jak oddałem kamerę do serwisu, to powiedzieli mi, że to wina oprogramowania. Myślałem, że coś z taśmą jest w kamerze, ale nic z tego. Nie wiem. W każdym bądź razie jest teraz dobrze. A głowicę czyściłeś? Albo do serwisu oddaj... Pozdrawiam!

piątek, 18 marca 2005, 11:09
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]