Teraz jest wtorek, 22 stycznia 2019, 06:29

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Formaty zapisu filmu... Pomocy :(. 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Formaty zapisu filmu... Pomocy :(.
Jestem poczatkowym użytkowinikiem abdobe premiere 6.0. Mam nastepujacy problem... Moze opisze po kolei. Przy uzyciu Pinacle, zgralem film z kamery miniDV, wybralem jedna z trzech opcji (najlepsza jakosc) i film zostal zapisany do formatu avi. Potem zaimportowalem ten film do Abdobe Premiere 6.0. Dodalem pare efektów. ...i pojawil mi sie dylemat co dalej. Chodzi o to ze teraz chcialbym dorobic "autoring" w programie DVD Pro Lab i potem wypalic na plytce DVD (w formacie DVD) ten film. Zależy mi na jak najlepszej jakosci.
Problem jest taki ze, po pierwsze to nie wiem do jakiego formatu zapisac ten obrobiony film w Abdobe Premiere, zeby potem mozna go bylo zaimportowac do DVD Pro Lab z nalepsza jakoscia. Jakich opcji uzyc przy zapisywaniu w Abdobe Premiere tzn co tam dokladnie wybrac krok po kroku...
Druga rzecz to z tego co sie dowiedzialem, zeby wypalic gotowy film na DVD (w formacie DVD) np. przez nero, musi on sie skladac z dwoch plikow (folderow audio i wideo). Domyslam sie ze DVD Lab Pro daje mozliwosc zapisu w takiej formie na dysku po wykonaniu autoringu... Potem przy uzyciu nero chcialbym nagrac ten film na plycie DVD.
Prosze mnie poprawic jesli zle mysle... Przede wszystkim zalezy mi na jak najlepszej jakosci.
Z gory dziekuje za wszelkie informacje:
pavel

piątek, 15 kwietnia 2005, 14:01
Bywalec
Bywalec

Wisz już jak to zrobić? bo to pyt dałeś w 2005 jeśli nie to napisz z chęcią ci pomogę.

niedziela, 23 kwietnia 2006, 20:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]