Teraz jest środa, 16 stycznia 2019, 10:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 PROBLEM! Premier 6.0 - przejscia i eksport na VHS 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post PROBLEM! Premier 6.0 - przejscia i eksport na VHS
Mam powazny problem z premierem. Jesli byl podobny temat to przepraszam ze zawracam glowe tym tematem i prosze o odeslanie mnie do podobnego topicu. Problem polega na tym ze: robie sobie film, przejscia itp wszystko ladnie, ale gdy puszcze juz projekt po przerobce przed przejsciem albo za nim film przeskakuje na inny klip( wyglada to tak: leci film zbliza sie przejscie i nagle na ulamek sek pojawia sie kawalek klipu z pod przejscia; mija przejscie i znow na ulamek sek pojawia sie migawka z tego co bylo wczesniej przed przejsciem)
Drugi problem to puszczam projekt na kasete vhs, wszystko ladnie podlaczam i nagle po zazwyczaj 1 przejscu pojawia sie stop klatka na TV a na kompie film dalej leci tylko caly czas z tym problem co go wyzej opisalem, bardzo prosze o pomoc, naprawde czas mnie nagli, caly czas grzebie w opcjach i nic nie moge z tym zrobic, dlatego ostatecznoscia jest napisanie tego postu. Jezeli ktos cos wie na ten temat to bardzo prosilbym o jakies nawet najmniejsze wskazówki.

piątek, 12 sierpnia 2005, 17:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

A moze nie masz przerenderowanych przejsc ??

piątek, 12 sierpnia 2005, 18:44
Bywalec
Bywalec

wlasnie oto chodzi ze wszystko jest przerenderowane, rozne efekty nalozone na klipy chodza ladnie ale przed i po przejsciach cos sie dzieje i nie wiem jak sie tego pozbyc ??

piątek, 12 sierpnia 2005, 19:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Juz nie pamietam bo nie uzywam od dawana premiera, ale wiem ze Premier jak i wiekszosc programow do edycji trzyma w jakims katalogu pliki przerenderowane. Znajdz te przejscie wloz na timeline pomiedzy plikami i pusc PLAY i zobacz czy bedzie sie haczyc, jesli tak to wina mozna obarczyc dysk lub partycje na ktorej jest material ale nie mowione.

piątek, 12 sierpnia 2005, 19:05
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Spróbuj wyexportować część projektu do pliku i wtedy sprawdź czy przejścia są ok.

piątek, 12 sierpnia 2005, 23:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

I napisz na jakiej konfiguracji kompa pracujesz ?

wtorek, 16 sierpnia 2005, 08:10
Nowy
Nowy

Sprawdz gdzie znajduje się katalog z plikami zrenderowanymi.Powinien być na tym samej partycji co reszta filmu. Jeżeli używasz podkładów muzycznych i zdjęć to też powinny być na tej samej partycji co film.Poza tym przy eksporcie filmu wyłącz podgląd na monitorze komputera.

wtorek, 16 sierpnia 2005, 11:50
Bywalec
Bywalec

W sobote o 2 w nocy wpadlem na pomysl by ponakladac rozne efekty na kazdy klip po kolei. Mianowicie czolowka i mix koncowy chodzil mi ladnie bo nad klipami jak wiecie byl czerwony pasek ( po przerobce zielony) i to wlasnie ladnie chodzilo nic sie nie cielo, wiec to samo zrobilem z reszta filmu nalozylem efekty ( balans koloru ale nic nie zmienialem) premier musial wsio przerenderowac i w koncu sie udalo :) Wszystkim dziekuje za udzielona pomoc ktora w jakims stopniu mi na pewno pomogla dzieki for everyone :)

wtorek, 16 sierpnia 2005, 20:10
Nowy
Nowy

A wystarczyło tylko zmienić "kierunek" przejścia, to znaczy:W oknie timeline na ikonach przejść jest taka strzałka, trzeba na ną kliknąć i już po problemie.Oczywiście podziałka czasu musi się zawierać około 1s. :D

czwartek, 29 grudnia 2005, 09:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]