Teraz jest niedziela, 20 stycznia 2019, 13:46

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
 jestem nowy i mam problem:( 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post jestem nowy i mam problem:(
Mam taki o problem ze jak wrzuce plik awi tzn dam iport ap pro 1.5 i potem sobie go wkleje to mi klatkuje albo leci sam dzwiek bez obrazu:( w formacie mpg i mpeg jest to ze klatkuje i nie wiem co jest tego przyczyna za kazdym razem jest to samo:( moze na ktos odp?? bo mecze sie juz z dwa dni i chyba zrobilem juz wszystkie kombinacje:(

A tak jeszcze jedno pytanko czy jest podobny programik tylko ze latwiejszy? jesli tak to czy mozna prosic o nazwe?

niedziela, 20 listopada 2005, 11:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

napisz cos wiecej o pliku czy jest on pelnoklatkowy niekompresownay? i jakiego masz kompa!

niedziela, 20 listopada 2005, 11:50
Stały bywalec
Stały bywalec

Pinnacle STUDIO 9 Trial PL http://pinnacle.com.pl/index.php?p=pliki#demo
Uaktualnienie do wersji 9.4.3.56 http://www.pinnaclesys.com/SupportFiles ... h9_4_3.exe http://apps.pinnaclesys.com/SupportFile ... h9_4_3.exe
Pinnacle Studio 9 - instrukcja.pdf http://www.members.lycos.co.uk/jurasjo/

niedziela, 20 listopada 2005, 12:23
Nowy
Nowy

napisz cos wiecej o pliku czy jest on pelnoklatkowy niekompresownay? i jakiego masz kompa!

plik skompresowany czy nie skompresowany zawsze jest to samo albo sam dzwiek albo klatkuje tzn tak haotycznie nie idzie plynnie i jak sie potem go wyexportuje jako gotowy projekt do narania to jest to samo:(

kompa mam :
AMD 2000+
512 ramu
kagra gf4 ti.

niedziela, 20 listopada 2005, 12:34
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

tysszek : Nie chcę być złośliwy ale jeżeli chcesz żeby ktokolwiek Ci pomógł to skończ z tym bełkotem i napisz jeszcze raz dokładnie o co Ci chodzi od początku do końca.
Pozdrawiam : Marian

niedziela, 20 listopada 2005, 13:49
Nowy
Nowy

daje nowy projek wybieram co kolwiek bo juz robilem to na kazdej mozliwosc daje import i np plik avi w ogole nie skompresowany i na podglodzie jest ok ale jak tylko go wrzuce na tasme i dam podglad calego projektu to jest ciemno i leci sam dzwiek ale jak dam jeszcze jakies obrazki i animacje moje to idzie ok tylko bez pliku avi a jak przekompresuje go na mpg czy mpeg to klatkuje tzn nie idzie plynnie tylko tak jak by kamezyscie trzesla sie reka i nei wiem co jest tego przyczyna. moral taki ze nie moge wstawic zadnego pliku filmowego bo po prostu mi nie dziala:(

tak moze byc czy jeszcze cos dopisac?

niedziela, 20 listopada 2005, 14:42
Stały bywalec
Stały bywalec

Zmień program na łatwiejszy dałem Ci namiary.

niedziela, 20 listopada 2005, 15:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Do tysszek : Teraz już jaśniej. Nie używam oprogramowania AP. Jedyne co kiedyś czytałem to to, że w pliku projektu przy wartości "rate" następuje zmiana "kropki" na "przecinek" i to trzeba poprawić np. w edytorze tekstu.
Co do "klatkowania" to sądzę, ze chodzi o "przeplot". Wypal płytkę DVD (jakiś krótki fragment na DVD RW) i zobacz na TV, powinno być wszystko OK.
Pozdrawiam : Marian

niedziela, 20 listopada 2005, 18:01
Nowy
Nowy

klatkuej mi jak wrzuce to do programu o to mi chodzi :) albo jest sam dzwiek:) a nie ze jak ogladam :( bo jak dam export to robie sie to samo:((( i nei pomaga nic myslalem ze moze trzeba cos gdzies przestawic albo cos zeby bylo dobrze albo jakis plugin nie wiem nie znam sie za bardzo na tym programie :(((

niedziela, 20 listopada 2005, 19:53
Nowy
Nowy

klatkuej mi jak wrzuce to do programu o to mi chodzi :) albo jest sam dzwiek:) a nie ze jak ogladam :( bo jak dam export to robie sie to samo:((( i nei pomaga nic myslalem ze moze trzeba cos gdzies przestawic albo cos zeby bylo dobrze albo jakis plugin nie wiem nie znam sie za bardzo na tym programie :(((

niedziela, 20 listopada 2005, 19:54
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]