Teraz jest poniedziałek, 21 stycznia 2019, 09:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Problem! powolny export timeline do AVI DV w AP 6.5 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Problem! powolny export timeline do AVI DV w AP 6.5
Witam!!!Problem polega na tym że wykonując export/timeline/movie do pliku AVI DV to eksport robi się bardzo wolno (ok. 3 klatek/sec) i procesor zajęty jest w 100%. Gdy ten sam plik eksportuje przez export/clip/movie szybkość eksportu ograniczona jest tylko szybkością mojego dysku (bo właściwie AP nic z materiałem nie robi tylko przegrywa go do innego pliku). Eksportowany plik jes plikiem AVI DV zrzucanym prze Premierowy Capture. Materiał jest exportowany do AVI DV. Plik ma ok.13 GB (1godz), jest to czysty klip DV bez założonych żadnych filtrów itp. Ustawienia: Capture, Projekt, Clip i Export są identyczne. Mam Semprona 2600, 512MB RAM, Caviara 160GB 8 MB cache,Win XP Prof SP2 PL, DirectX 9c. Ciekawostką jest to że jeżeli na timeline wrzucę mniejszy plik np. 5min. to export/timeline/movie idzie szybciutko. Im większy plik dam na timeline to tym wolniej idzie export i bardziej obciąża procesor. Drugą ciekawostką jest to że ten sam 13GB plik potraktowany jakimś filtrem np. color ballance exportuje się ok. 2x szybciej niż czyste DV 8O (paranoja!). Dodam że ten sam plik wrzucony na Timeline do Ulead Video studio exportuje się z maksymalną prędkością ograniczoną jedynie szybkością HDD. Czy jest to jakaś wada AdobePremiere 6.5 czy może MicrosoftDV codek'a, może DirextX'a. Używałem też kodeka MainConcept DV i jest ten sam problem. Reinstalacja systemu nic nie daje :(

[ Dodano: Pon Paź 23, 2006 9:23 pm ]
Czy nikt nigdy nie miał podobnego problemu. Nie nie wierzę, że tylko ja mam taką sytuację. Proszę o jakieś uwagu czy spostrzeżenia dotyczące tematu.

środa, 22 marca 2006, 11:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]