Teraz jest czwartek, 17 stycznia 2019, 23:34

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Adobe Premier a Dobe After Effects 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Adobe Premier a Dobe After Effects
Czy to sa dwa odzielne programy czy jeden jest podprogramem druguego ?
I do czego jest After Effects ?

Majac APP 7.0 mam after effect ? nie moge znalezc ?

Pozdro

niedziela, 16 kwietnia 2006, 16:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

niedziela, 16 kwietnia 2006, 16:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Są to dwa osobne programy - jeden ( AP ) służy do montażu filmów ogólnie , drugi ( AE ) do tworzenia poszczególnych efektów ... w Adobe Premiere nie znajdziesz After Effects , musisz odzielnie ściągn....psst kupić :wink:

niedziela, 16 kwietnia 2006, 16:21
Stały bywalec
Stały bywalec

Ręce opadają :evil:

spoko takie zycie, mam nadzieje ze co innego jeszcze ci nie opadlo, ale mniejsza o to

W takim razie jak to jest jaka jest roznica tego a premiere, skoro w premiere sklada sie filmy daje efekty to co tam sie robi ?

niedziela, 16 kwietnia 2006, 18:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

spoko takie zycie, mam nadzieje ze co innego jeszcze ci nie opadlo, ale mniejsza o to

W takim razie jak to jest jaka jest roznica tego a premiere, skoro w premiere sklada sie filmy daje efekty to co tam sie robi ?

Cwaniakujący leniu śmierdzący... zajrzyj na http://www.adobe.com - gwarantuję Ci, że znajdziesz tam wszystko czego Ci trzeba :!:

niedziela, 16 kwietnia 2006, 19:34
Stały bywalec
Stały bywalec

Nie wszystko tak łatwo wyczytać po ang niz dowiedziec sie z doswiadczenia i krotkiego opisu po polsku kogos kto juz w tym robi.

Jezeli chodzi o wycieczki slowne po osobach z forum to nie podejmuje sie dalej tego ciagnac.

niedziela, 16 kwietnia 2006, 19:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

tworzy nowe standardy w produkcji i tworzenia animacji, ruchomej grafiki oraz wizualnych efektów specjalnych. Dzięki jego zestawowi narzędzi uzyskasz prawie nieograniczone możliwości oraz niezwykłą precyzję, które pozwolą Ci osiągnąć niesamowite rezultaty. Doskonała integracja z innymi programami Adobe, takimi jak: Premiere, Photoshop czy Illustrator pozwolą na efektywną pracę i uzyskanie profesjonalnych rezultatów, niezależnie od tego, czy tworzysz na potrzeby filmu, wideo, DVD, multimediów bądź też Internetu.
Łatwość obsługi, szybkość i wszechstronna kontrola, wydajność oraz wysoka jakość - czyli to wszystko, co jest pożądane w nowoczesnej produkcji filmowej daje najnowsza wersja After Effects.

ADOBE PREMIERE

Adobe Premiere Pro to potężne narzędzie do komputerowego montażu wideo. Jego możliwości pozwalają na stworzenie niemal każdego rodzaju projektu - od prostego klipu na stronę WWW do kilkugodzinnego filmu fabularnego. Zmontowany materiał można wyeksportować do pliku, zapisać na płycie DVD lub CD, opublikować w internecie oraz nagrać na nośnik magnetyczny lub klasyczną taśmę filmową. Podstawową zaletą Premiere Pro - poza ogromną paletą narzędzi, filtrów i efektów - jest prosta i intuicyjna obsługa. Jednakże sprawne posługiwanie się tą aplikacją wymaga poznania jej funkcji oraz technik wykorzystywanych podczas procesu edycyjnego.

a na następny raz : http://www.google.pl

niedziela, 16 kwietnia 2006, 19:58
Stały bywalec
Stały bywalec

Zainstalowalem sobie triala AAE i coz moge powiedziec, hmm srodowisko podobne do APP, wiecej efektow, a jaka roznica hmm no nie wiem jeszcze za bardzo :/ Czy ktoś moze powiedzieć czym różnią sie te programy, przeczytałem opisy no i co z tego, chodzi mi bardziej o praktyke niż teorie, skoro w jednym i drugim można robić efekty to...czego nie wiem ?

Proszę się nie śmiać i nie patrzeć z góry, jestem początkujący.

piątek, 21 kwietnia 2006, 00:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeśli nie widzisz różnicy to po co przepłacać:)!
Z takim podejściem do ludzi nie spodziewaj się wielu odpowiedzi. Jeżeli wyjaśnienia kolegów są według ciebie niewystarczające to wpisz w google jedną i drugą nazwę i poczytaj. Tak najprościej w premierze montujesz, dodajesz przejścia, przycinasz itd. W after effect możesz animować (nadawać ruch), podświetlać np napisy lub linie, możesz narysowany w photoshopie dowolny kształt przekształcać, animować, tak że stworzysz z niego np; animowane tło i na to nałożyc pip. W after effect tak jak w photoshopie pracuje się na warstwach, które dowolnie możesz łączyć ustalając różne zależności między nimi. No chyba prościej się nie da. Do premiera wrzucasz cały film w effect scenę, którą chcesz jakoś "wzbogacić".
Naprawdę czytanie nie szkodzi chociaż zdaję sobie sprawę, że zajmuje trochę czasu.
Pozdrawiam.

piątek, 21 kwietnia 2006, 08:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]